Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Németországban sok helyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Németországban sok helyi német férfi miért választ bevándorló nőt?

Figyelt kérdés
Sok német férfi inkább kínai, koreai, vietnámi, thai, orosz, ukrán, bolgár, román nőkkel van, mint helyi echte német nővvel lenne.
nov. 29. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk ellenkezője vagyok, egy echte német lányért a két kezem osszetennem. Szerintem csinosak, és a német nyelvet is izgalmas tőlük hallani. Hát, lehet ott már megunták őket.
nov. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Én nem ezt tapasztalom, max csak a csóróbb, tanulatlanabb, öregebb keletnémet pasiknál, akikkel semmilyen helybeli csaj nem áll szóba.
nov. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Igen,bizonyos szintű férfiak maximum,aki ott is stabil egzisztenciálisan,

anyagilag,kinézetileg az normális német nőkkel ismerkedik.

Van ez az amcsi reality műsor,már nem tudom mi a címe,de pont ilyen lúzerek

állnak össze benne,akiknek az egyetlen erősségük a zöldkártya,

amit meg szerezhet a partner ha összeházasodnak..

Gusztustalan egy emberek vannak benne 80%-ban..

Nyak nélküli,torz elhízott törpe férfi, 45kg-os thai kiscsajjal,

90kg-os amcsi nő,28 éves fekete afrikai izmos gyerekkel stb..

Biztos őszinte a szerelem...

nov. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2es ezt mire érted meg van a német nők ideológiája?
nov. 29. 11:20
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Kóbász és sör.. :-DD
nov. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
2! Sose gondoltam, hogy egy neémetekről szóló választ fogok rasszizmusért jelenteni modinak!
nov. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Ja sok - aki nem kap hasonló "kategóriájú" német nőt.
nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Lakosságon belül elég kis százalékról beszélünk. Szerintem nem direkt őket keresik, csak velük hozza őket össze a véletlen.
nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
A német nőknek egekig érő igényeik vannak, és akik ennek nem akarnak vagy nem tudnak megfelelni azok kénytelenek "lejjebb" adni. Külföldiek meg szívesen kerülnek össze echte németekkel, kb ingyen nyelvkurzus meg a kelet-európai férfiakhoz képest stabilabb háttért nyújtanak.
nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
#9 valójában nem "lejebb" adják, hanem feljebb. Külsőleg legalább 2-3 ponttal jobb csajjal össze tud jönni a fritz mint amúgy tudna, s házassággal járó állandó letelepedésiért / állampolgárságért kib.szott hálás is lesz a csajszi. Win-win, mindenki megkapja amit akar, a csaj a maradást, a kitörést, a német meg egy csinos, odaadó nőt.
nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!