Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » „A 40 évnél fiatalabb magyarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

„A 40 évnél fiatalabb magyarok világában a saját otthonnal rendelkezők száma elérte a 75 százalékot” - mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
[link]
dec. 3. 15:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ha valóban így van, akkor lúzerebb vagyok, mint hittem.
dec. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
1-es - Elolvastad a cikket?
dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el,ez tutira kamu. Valószínűleg a felmérés készítője tulajdonosként tekint minden olyan fiatalra aki nem bérlő. Tehat ha az anyja házában lakik valaki mamahotelben akkor ő saját tulajdonú ingatlanban lakik mivel nem bérli azt. Így kijöhet ez az adat.
dec. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy vesszük mi is sajátban lakunk nem bérlünk - örökölni fogom de kihasználatlansag miatt megkaptuk előbb.

De nevünkre szóló ingatlan nincs...szóval jó kérdés ez mit takar de hogy 75% nem ingatlantulajdonos is egyben az fix.

dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"Sokkal érdekesebb az, hogy honnan is vette az egyébként imponálónak tűnő számot Orbán, és hogy az valós-e egyáltalán. Ilyen adatot ugyanis semmilyen felmérésben, nyilvántartásban nem találtunk, Havasi Bertalan miniszterelnöki szóvivő pedig cikkünk megjelenéséig nem válaszolt arra az emailben elküldött kérdésünkre, hogy mi az adat forrása."


"A K&H egy friss kutatásában előkerül egy ilyen 75%os adat a témában, de az nem a 40ev alatti, hanem a 30-59 közti korosztályra vonatkozik."


1. Orbán lehet h megint a seggéből húzott elő valami adatot (source: trust me Bro), politikusoknál ez nem ritka.

2. Ez a két korosztály azért annyira nem mindegy, elég más élethelyzetek jellemzik a 18-40 köztit mint a 30-60-at

dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az összes politikus összes kiskorú gyerekének, unokájának a nevén van már 8-10 ingatlan, simán kijöhet ez a szám.🤣

Amúgy meg ja, van egy csomó 40alattinak van saját tulajdonú ingatlana, csak éppen haszonélvezet van rajta. Vagyis 10-20-30-50 évig hozzá se nyúlhat, akár benne se lakhat. Én is így jártam, semmiféle kedvezményes lakáshitelre, vagy semmi egyébre nem voltam jogosult, mivel "van" lakásom.

dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy a magyar kormánymédia szeret hazudozni.


A múltkor kihozták, hogy 10 év alatt 100 ezerrel csökkent a romák száma. Na, rég nevettem ennyit.

dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Na ne vicceljünk már, hogy lenne komoly? Lakhatási válság van, pont a fideszes 2015ös csok miatt ami azóta is elinflálja a forintot (nem véletlen vették irreálisan minimálisra a lakhatási költségek arányát az inflációs kosárban egyből, de még így is), és alapvetően többszörösére drágította a lakások árát, csak hogy jól kaszáljanak az ingatlantulaj és építési vállalkozó haverok.

Ráadásul most arról az orbánról beszélünk akik konkrétan mindenféle valóságot és felméréseket is össze vissza hamisítanak? Csomó statisztika van amit ők rendelnek meg, már a készítésnél csúsztatásokkal lesz tele hiszen nekik készül, aztán ők utána ezt sima hazudozásokkal még inkább eltorzítják és kiforgatják. A nép pedig zabálja.

De nem is értem a kérdést, hiszen a 444-es cikk is pontosan ezt cáfolja elvileg, amiről a kérdés szól, mégis ez a kérdés példája (bár a cikket nem olvastam végig).

dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy ahogy a cikk is írja, az adat hamis.
dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!