Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » "A 40 év alattiak háromnegyedé...

"A 40 év alattiak háromnegyedének már van saját tulajdonú ingatlana." Mért mondja ezt a rádió??

Figyelt kérdés
Az előbb mondta be a Retro rádió a 2 órási hírekben.

dec. 1. 14:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
79%
Öröklés, babaváró, satöbbi.
dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
66%

Esetleg megdolgoztak érte, mint én is.

36F

dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
81%
Hát azért a saját az olyan, hogy egy része a banké. És kormánypropagandából mondja be a rádió.
dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
69%
Ez jobban hangzik (propaganda). Saját nem egészen saját. Nincs kifizetve a hitel az még bank tulajdona. 30 év múlva kiderül kinek mi a tulajdona. :D
dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
88%

"Nincs kifizetve a hitel az még bank tulajdona. 30 év múlva kiderül kinek mi a tulajdona. :D"


Az lehet ez a nagy átlag, de 30 év múlva saját lesz belőle, valakinek meg kevesebb idő is elegendő. Ezzel szemben az albérletben 30 év múlva az albérlet tulajdonosának lesz még egy lakása.

dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
68%
Igen, de MOST nem saját, hanem majd csak lesz, ha kifizette. Úgyhogy ez megint egy kis "játék" a számokkal, hogy jobban hangozzon.
dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
84%
Mert ezt mondta reggel a Viktor 8 előtt a K.rádióban .Neki meg ezt közölte a KSH.Itt mindenki hazudik.
dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
78%

Kormánypropaganda!

Hazugság, ne hidd el!

dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
75%

Hát igen, hazudni tudnak a rádióban.


Nekem már gyerekkoromban volt saját ingatlanom. 7 éves voltam, amikor apai nagyapám meghalt, nagymamám már korábban. Apukám és két testvére megörökölte a házat 1/3-1/3. Pár évvel később, talán 10 éves lehettem, amikor megvettük a testvéreim részét. Apukám akkor úgy döntött, egyik harmadot testvéremre, a másikat énrám íratja (a harmadik harmad az övé volt és maradt). Anyukám meg haszonélvezetet szerzett rajta.

Egyszóval kb. 10 éves koromtól résztulajdonosa voltam egy ingatlannak. Ha ilyen adatokkal akar felvágni a rádió, az valós tény hamis színben való feltüntetésének nevezhető, zsurnaliszta nyelven csúsztatásnak, az én nyers kifejezésmódomban meg hazugságnak.

dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak terelés a hatalmas inflációról.
dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!