Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csak szerintem tiszteletlenség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem tiszteletlenség?

Figyelt kérdés

Nyáron jöttünk össze, de vagy két hónapja lakunk együtt a barátnőmmel. Már az elején is feltűnt, hogy csúnyán beszél, de akkor még annyira nem volt zavaró, viszont mióta együtt élünk, most már sokszor velem szemben is trágár és bunkó is. Többször elmondtam már neki, hogy fogja vissza magát, mert ha én ideges vagyok, olyankor is megválogatom a szavaimat és igyekszem nem megsérteni, de ha néha bunkó is vagyok, trágár sosem. A legutóbbi ilyen kérésemre azt mondta, hogy ne legyek már ilyen mimóza, meg hogy már lassan nem mondhat semmit, mert minden zokon esik nekem.

Egyébként jól elvagyunk, szeretjük egymást, képesek lennénk elképzelni egymás mellett a továbbiakat, de engem kissé elbizonytalanítanak ezek az esetek, mert én hiába változtatnék, ő nem hajlandó, és ez egy örök feszultsegpont lesz.



dec. 15. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Hogy lehet alja nőknek párjuk
dec. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

"én hiába változtatnék, ő nem hajlandó, és ez egy örök feszultsegpont lesz."

Kérdezd meg, miért beszél így, és mennyire fontos ez neki, tudna-e változtatni?

dec. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Mit jelent az, hogy trágár? Jelzőket használ, pl. "h.ülye vagy", vagy a b.azdmeg, mint kötőszó jelenik meg? Nem mindegy szerintem.

Én olyan családból jövök, ahol állandó a trágàr beszéd. Nem mentség, de tény, nem indulatszónak, vagy indulatból használom a trágárságot, hanem, egyszerűen az aktív szókincsem mindennapi része. Nálam ha dühös vagyok, akkor ezek jobban elmaradnak, mint a normál beszédben, soha nem használtam jelzőket a páromra és magamra sem viselem el. De, a kötőszóként használt szavak, a ba.szd meg, vagy a hü.lye, nem rá hanem más kontextusban, pl ez hü.lyeség, vagy faxság, b.aszod, stb. biztos, hogy előkerülnek, ha belemelegedtem és màr nem figyelek eléggé.

Szerintem érdemes elkülöníteni, hogy sérteget, vagy csak az alap szavakat használja, amiket máskor is.

Persze, egyiket se kell elfogadni. De, a tiszteletlenség nálam ott kezdődik, mikor rám használ jelzőket a másik és ott is ér véget, mert szerintem nem megengedhető.

dec. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Határozottabb legyél. Nem minősítést vagy a kérésed jogosságának elbírálását kérted, hanem annak a teljesítését vagy nem teljesítését.
dec. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Leclerc ***** válasza:
18%
Nem kell mindenáron együtt lenni valakivel. Ő nem egy értékes férfi, szakíts vele.
dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Ha zavar akkor engedd el

Ha neki ez a normális nem fog tudni rajta változtatni

Sajnálom

dec. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
70%
Ezeréves bölcsesség; ha a feleségednek rossz napja van, biztos lehetsz benne, hogy neked is az lesz.
dec. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő nem hozzád való.
dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!