Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire hasonló az alvási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hasonló az alvási szokasaitok pároddal?

Figyelt kérdés

Nálunk ez nagyon eltérő. Nem az a baj hogy ne tudnám elfoglalni magam hanem hogy neki ez az első rögtön. Nem arról van szó hogy pihenni vagy ha lehetséges aludni de nekem ez túl sok, mert ő akkor is ezt teszi ha maga is tudja hogy kelni kellene..


Minden vasárnap vagy olyan nap amikor ráér arról szól hogy én 7korul kelek, és utána csöndben vagyok és várok a lakásban hogy ne keltsem fel hogy teszek veszek..


dec. 17. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ha lehet 12-14 órát alszom. Nem hiszem, hogy van aki ezt tudná tartani :D
dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Koránfekvő és koránalvó míg én éjjeli bagoly vagyok, aki maximum hétvégén alszik 9-ig, ő meg felkel 6-7-kor. Csendben van addig, de attól tesz-vesz.
dec. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
*koránkelő. Gondolkodtam, hogy miért nem stimmel. 😁
dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló volt, mindkettőnk későn fekvő, sokáig alvó volt. Aztán most már gyerek van, úgyhogy hozzá igazodunk. De szoktam pakolászni mikor a férjem alszik. Becsukom az ajtaját, aztán csinálom ugyanúgy a dolgomat. Kivéve porszívózás vagy edényekkel zörgés.
dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Ez sarkalatos kérdés manapság, az én kapcsolatom végéhez is hozzá tett az hogy nálam 22 kor kép szakadás van és reggel 9 kor kelek. Az ex nőm fen akart lenni 1-2 ig de én nem bírtam olyan voltam mint a mosott sz*. Párszor meg is kínzott alvás megvonással jó buli volt :D, tudod mint amikor színes üveg cserepekbe ülsz szándékosan 10/10 buli!


Ezek után sajnálatos módon ezt is figyelembe kell vennem ismerkedés során, pff neki nem lesz csajom az már tuti :)

dec. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én fél éjfél felé bemegyek és 8 körülig alszom, ő fél 3-3, hétvégén 4-ig is fenn van, 10-kor kel.


Nem zavar, a reggeli csend a mindenem, akkor tudok igazán a regényemmel foglalkozni, mert nyugalom van még 1,5 órán át kb :)


Viszont jó alvók vagyunk, szóval sohasem keltjük fel egymást, pedig nem is csukjuk a hálóajtót.

dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden vasárnap vagy olyan nap amikor ráér arról szól hogy én 7korul kelek, és utána csöndben vagyok és várok a lakásban hogy ne keltsem fel hogy teszek veszek.. - ez mondjuk pont nem érdekelne, amikor felébredek, csinálom a dolgom, reggelit sütök, kávét készítek, stb.


Aki aludni akar, az tud, de nem járnék lábujjhegyen, csak mert ő felébred esetleg.

Akkor felkel, nagy ügy.

dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semennyire. Neki eleg 5-6 ora alvas, nekem inkabb a 8. Amikor ejszakasok vagyunk, en mar reggel 7kor lefekszem aludni, o birja 9-10 oraig. Hetvegen azert nagyjabol egyforman alszunk.
dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!