Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Érdeklődési körben és szabadid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklődési körben és szabadidő-eltöltésben mennyire hasonlítotok a párotokra, vagy exetekre?

Figyelt kérdés

2023. jan. 7. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az együttélés kategóriába írtad, ezért gondolom ezért kérdezed. Az enyém és az exemé nagyon hasonlított, de kemény 2 hónapig bírt velem élni. Már nem a személyiségem miatt, hanem mert megunt. Tehát ebben nem segít az, hogy mennyire közeli az érdeklődési körötök.
2023. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért ebben a kategóriában kérdeztem, mert nem találtam neki jobbat
2023. jan. 7. 18:47
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Ugy ahogy, mindketten szeretunk videojatekokkal jatszani, de masfelekkel, o lovoldozni szeret meg idegbajoskodni, en meg a cozy game-eket preferalom. Szeretunk sorozatozni, de talan evente talalunk olyat, ami mind a kettonket erdekel es tudjuk kozosen nezni, mert itt is az van, hogy neki a minel tobb akcio kell, en meg szeretem a jo torteneteket. Van 1-2 itthoni hobbim meg, de azok eleve nem tarsas dolgok. O inkabb csak pihenni szeret itthon.

A fontosabb dolgokban passzolunk, beszelgetni barmirol tudunk, az ertekrendunk kb egyezik, birjuk egymas baratait ugyhogy nem csak kettesben, de a tobbiekkel is szeretunk logni, elmaszkalos programokat talalunk, ami mind a kettonknek jo.

2023. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a a hozzám hasonlóak vonzottak. Vannak kisebb különbségek, amikben eltérünk, de az életünk főbb dolgai és tevékenységei átfednek nagyrészt.
2023. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

A végzettségünk azonos, és mindketten próbálunk alkalmazkodni a hobbikkal.


Vendégséget szervezni pl. nagyon szeretünk mindketten. Korcsolyázni is. De ez az, amit szerintem nagyon szeretünk és közös program.


Ezen kívül szoktunk társasozni járni (ezt én szeretem jobban), túrázni (ezt a férjem), elkezdtem futni, a férjem egy pár évig járt velem táncolni.


Mindketten szeretjük az állatos programokat, bár én jobban, pl. sokszor megyünk állatkertbe, vagy túrázás közben megállunk az összes szembejövő kutyánál és megnézzük. Megyünk lovakat, bárányokat simogatni és csirkét etetni és közben nagyot kirándulunk, így nekem is nagyobb öröm hétvégén nem tervezetten elugrani egy tizenpár km-es sétára.


Szoktunk egymás mellett kockulni is. Ő pl. kevesebb filmet néz, én meg nem megyek sziklát mászni vele.


Ruhát vásárolni is inkább anyummal és a tesómmal megyek, míg ő két napos sátoros túrán van.

2023. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A baratom edzeni jar, en csak neha jarok vele. Emellett neha gamelunk, de kulon-kulon, mert csak egy gep van meg amugyis mas jatekokat jatszanank. Filmezunk/sorozatozunk minden este+a baratainkkal tarsasozunk. Szoval a gamelest leszamitva hasonlitunk. O meg sokat hallgat zenet.
2023. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Általában mindenkivel nagyon sokmindenben.

1 olyan párom volt eddig csak aki mellett halálra untam magam, belekenyszerített vmiféle antiszoc életbe, ez mellett online élt és csetelgetett mindenféle nővel.

Egy élményem sincs vele amire emlékezni tudnék. Szinte 4 fal közt éltünk és zajlott le minden, mint valami olcsó filmben.

2023. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
0%-ban. Ő gamer, én nem, amúgy meg mindketten elvagyunk a kis világunkban, sétálunk, túrázunk, amikor kedvünk van, elmegyünk sörözni meg ilyenek.
2023. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik exemmel száz százalékban egyezett az érdeklődésünk,hasonló gondolataink voltak,viszont emellett patkány módon viselkedett velem,szóval mindez édes kevésnek bizonyult.


A mostani párommal bármiről eltudunk beszélgetni,nagyjából hasonló az ízlésünk zenében,szabadidő eltöltése terén.

2023. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szinte semennyire. A zenei ízlésünkben van hasonlóság, ez átlagban egy közös koncertet jelent évente. A hobbink nem is hasonló.

Nekünk jó ez így, sosem okozott gondot.

2023. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!