Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A pasim elvárja a karácsonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim elvárja a karácsonyi csilli-villit,hogy minden jól nézzen ki, legyen olyan,amilyennek ő gondolja de nem segít semmit sem megvalósítani, minden rám hárult,ezért otthagytam,és hazajöttem a szüleimhez.Ti mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés
Lassan 3. napja totálisan rosszul voltam,tegnap délben keltem fel,mert olyannyira nem volt jártányi erőm sem. Ő egész álló nap,itthon van,mégis este 19 fele akar bárminek is nekiállni a házban ( ilyenkor abszolút nem is akar,mert hogy a díszítés a nők dolga!). Így maradt mindne úgy,ahogyan én belekaptam.Elment minden kedvem,minden erőm,hogy bármit is készüljek neki, momentán azért mert elvárni elvár, de nem tesz érte, semmit sem segít.Direkt kihúzza magát minden alól, felnőtt ember létére. Fát sem akar segíteni díszíteni de azt mondta,ketten megcsináljuk..Most tulajdonképp engem palira akart venni,hogy lesz házi csicskása aki mindent megcsinál neki? Én is lehúzok 8-10 órát, ráadásul nem itthon,mint ő..Mégsem akar semmiben segíteni,még most sem,hogy beteg vagyok. Lehet,hogy azt gondoljátok,hogy ezért nem kellett volna otthagyni..de amikor egy nő szívvel lélekkel készül, a másik meg kihúzza magát még az alól is, amit beígért,hogy megcsinálja, szerintem nincs olyan aki ezen ne akadna ki.
dec. 19. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

Hát én 5 perc alatt megtudok egy díszítést oldani. Elvégre nem külrérileg kell feldísziteni egy házat hogy zenère villogjon.

Ehhez már nekem is pasi kéne cagy még villanyszerelo is..


De tók jó ahogy begyorsul:)

[link]


[link]

dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%

Ez de szép!

[link]

dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Jól tetted. Én a helyedben karácsony után sem mennék vissza hozzá, mert minek. Legközelebb meg a húsvét lesz a te dolgod, mert te vagy a nő? A pasid egy here.
dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Mint az utolsó írja. Nem menj vissza hozzá.40f
dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Én idén lazára vettem. Rendeltem 2 bejglit, sültes tálakat, köreteket, majonézes salátákat. 2 napi melót (+ a bevásárlást!!) úsztam meg, és egy hangyányit se bánom a dolgot. Még az se biztos, hogy sokkal drágább, mintha én álltam volna neki ügyetlenkedni. A fát közösen díszítettük, a lakást közösen takarítottuk ki. Na ilyen egy egyenlő kapcsolat. A tiétek nem az. Ha a nő dolga a díszítés, akkor a pasi dolga pénzt adni, amiből pl. rendelhetsz te is. A helyedben én lelépnék a pasitól. Nem vagyok ingyen cseléd.
dec. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk kb a barátnőm csinálja ezt. Én mindenben segítek oldjuk meg, ő meg kihúzza magát mert ő most nem csinálja, ő reggel nem kel előbb..nyúlik és majd akkor amikor kapkodni kell..meg sokkal nehezebb mert mást is kéne csinálni
dec. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy azt gondoljátok,hogy ezért nem kellett volna otthagyni.


De bizony, nagyon is jól tetted. Üljön ott magának egyedül, te meg töltsd a karácsonyt a szeretteiddel.

Később majd a gyerek is 100%-ban a nők dolga lenne, mint a díszítés, a házim unka és kb minden is. Úgyhogy így folytasd vele.

dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Elvárja... mi EGYÜTT díszítünk és készülünk.


A főzés és sütés az enyém, mert ő nem tud, viszont a húsokat ő készíti elő, a zöldsalátákat ő rakja össze, tartárt kever, stb.

dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ó, a lényeg lemaradt: ne menj hozzá vissza. Ő ilyen, és téged csak csicskusznak tart. :(


#8

dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!