Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » ANyósom meg akarja magyarázni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ANyósom meg akarja magyarázni,hogy az a természetes dolog,hogy az ő fiacskája csak egy here,és semmit sem csinál,mert otthon ő mindent megcsinált helyette. Én meg nyeljem le a békát,mert nem fog változni,ő ilyen. ha lapátra teszem,megnyugszom?

Figyelt kérdés
Mert ez kissé felháborító..hogy az anyós azt mondja,hogy legyek a fia csicskása, aki nem szokta meg a munkát,és nem akarja kivenni a saját részét semmiből..vagy megszokom,vagy elgondolkozom az értékrendemen,hogy a férfiak ilyemsit nem szoktak csinálni.Jaaa, aki csinál,az meg valamit kompenzálni akar vele, a saját hiányosságait..Komolyan mondom,megérdemelte volna ha felrúgom.Mert az ő véleménye szerint a nőknek az a sorsa (nem kellett volna nőnek születnem),hogy mindent megcsináljanak a férfiegyed helyett..Egyszerűen fel vagyok háborodva. Nem is kell többet mondania! Ez a szakításon is túltevő dolog!
dec. 20. 17:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Akkor költözzön vissza a kedves mamához, mert jelenleg veled lakik s nem vele.
dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
83%

A porhanyós a múlt században él😂

Ha a pasid is így áll hozzá ahogy az anyja, akkor cselédkedjen ő az ivadékának.

Egyébként pedig nem, a házimunka nem női munka, csak munka. Meg kell csinálni ha nem akarsz retekben élni és éhen halni . Ha csak nincs annyi pénzetek, meg ingerenciátok, hog felfogadjatok ezekre a feladatokra munkaerőt, és be is engedjétek őket, mint idegeneket az otthonotokba.

Nálunk a férjem is és én is eljárunk dolgozni, illetve a házimunkából is kivesszük a részünket.

Mindketten úgy nevelkedtünk, hogy nem lusta heréknek való az otthon, azért tenni kell.

A férjem ugyanúgy keféli a wct, portalanít, mosogat, felsöpör/felmos stb mint én. Az egyedüli kivételek amikben kényelmi, praktikus okokból megegyeztünk és ez mindkettőnknek így jó, az az, hogy a bevásárlásokat, postára menést ő intézi, a főzést pedig én. Én vásárolni utálok, neki pedig a főzés nem megy annyira. Ezzel is pont kiegészítjük egymást😁

Soha egy férfinak sem lennék a házicselédje. Ez megalázó. A helyedben egy ilyen szar alakkal nem lennék együtt, és jobb ha egy ilyen anyós nem lesz az ember rokona😂

dec. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!