Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párkapcsolatotokban milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatotokban milyen értelemben volt vízválasztó az összeköltözés?

Figyelt kérdés

dec. 21. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

nem kellett 60 km-ereket utazgatnunk egymáshoz.


De ami nem megy benzinre annak most háromszorosa számlákra.

dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen értelemben nem volt az.
dec. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Abszolút negatív, fel is számoltam.

N

dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Mi előtte is volt, hogy napokat töltöttem nala, mert neki saját lakása volt és lényegében én költöztem oda, de egyébként inkább pozitívum volt az osszekoltozes mindkettőnknek, nem mondom, hogy nem lettek viták, és nem voltak olxan napok az elejen mikor szerintem egyikünk se akarta a másik társaságát, valamint olyan is volt mikor ő a kanapén aludt, de több pozitívuma volt, megtanultuk értékelni amink van megjobban úgy látom, valamint megertettuk, hogy kompromisszumot kell kotnunk mostmar mindkettőnknek, így hogy nem csak ő lakik ott, valóban tényleg más mikor már itt élsz, mint mikor csak rendszeresen napokat töltesz ott.
dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 2 éven át tartó "traumatikus" időszakot követően párom hirtelenül gondolta úgy, hogy a kihagyott időt javítsuk meg és ő jönne. Valamikor régen szóba hoztam, de nem történt meg. Ellenben mivel szétszedtek minket és rengeteg sérelem volt köztünk ide-oda sárdobálással együtt, ez rettentően pengeélnek tűnt. Viszont végül bebizonyosodott, hogy mindent is legyőzünk most már. Konkrétan egy csapásra sokkal jobb a kapcsolatunk. Annyira problémamentes, amit senki nem akart elhinni. Még legjobb barátom sem. Főleg az sem, aki továbbra is mind a kettőnket bolondnak ugatott.


35/F

jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!