Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek a helyemben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, ha a pasitok folyton azt hajtogatja,mennyire szereti a karácsonyt, de semmit sem segít a készülődésben?

Figyelt kérdés
Ma is sütöttem,főztem,takarítottam,ő meg üldögélt az asztalnál,és nézte a hülye amerikai fociját.Még akkor megkérdezi,hogy ciccenthet-e egy sört,nem zavar-e. Mondom de igen,zavar..ahelyett,hogy segítenél...De mit segítsek? Mondtam neki,nem látod,hogy mit kellene a helyére rakni? Ilyenkor még neki áll feljebb,és szépen elvonul,mint aki jól végezte dolgát. Az anyjáék itt laknak a szomszédban.Közölte velem,hogy megy hozzájuk halászlevet enni, utána meg jön vissza rántott halat enni nálunk..Ezen is teljesen kiakadtam..Mi az,hogy valaki elvár, de nem segít a másiknak? Kértem már szépen is,megbeszéltük pár napja,erre megint ugyan azt csinálja.. Neki jár pénteken és szombaton 2-2 doboz sör...mert ha ezt elveszem tőle, akkor inkább egyedül marad...Folyton fáradt,közben meg semmit sem csinál, egész nap itthon lebzsel a gép előtt, és pötyög..Nem igaz,hogy nem tudna segíteni,amikor tudja,hogy a napokban nem voltam jól,és le is maradtam mindennel..Ha szólni merek neki akkor előhozakodik olyannal,amit én felejtettem el..Mondjuk ezt sem tartom normális dolognak részéről,ugyan is, az ünnepek alatt is a legtöbb helyen a nők vannak sokkal jobban megterhelve otthon,nem a férfiak.Tegyem lapátra, vagy Ti mit tennétek a helyemben?
dec. 24. 00:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
30%
Konkrétan a pasas megkérdezte mit segítsen, de azért sem mondtad neki meg mit segítsen.
dec. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Válaszoltam neki,mit csináljon.Itt jött az elterelés.Belemélyedt a meccsbe és megvárta amíg megcsinálom. És ez nem az első eset volt..
dec. 24. 00:36
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan nem tiszteled magad, hogy így lealacsonyodsz neki. Ha megmaradsz mellette meg is érdemled.
dec. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
12 Rutinos csávó. Ezt szokta meg gondolom hogy ez működött családban meg exekkel.
dec. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem volt még előttem nője.
dec. 24. 02:27
 16/22 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy szedje össze magát vagy különben nem lesz a kedvenc menüje a listán. Ne legyen kocka állat stb, vagy bármit
dec. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"Konkrétan a pasas megkérdezte mit segítsen"


Nem segíteni kell, hanem részt venni a készülődésben. Egy felnőtt ember látja mit kell tenni. De ez a pasi egy lusta, rakat szerencsétlenség.

dec. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnék semmit: nem mosogatnék el, nem tálalnék fel, meg ilyenek.
dec. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
36%

Én este 8kor porszívóztam még, utána megkert barátnőm hogy keszitsek elő neki pár dolgot a sütéshez holnapra ( este 10 volt)


Bar a házimunka többségét én csinálom, ő mindig faradt meg aludna. F

dec. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
80%

"És ez nem az első eset volt.."


Miért nem mész haza a szüleidhez? Ezerszer jobb lenne náluk mint ezzel a lusta nyikhajjal.

dec. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!