Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek a helyemben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, ha a pasitok folyton azt hajtogatja,mennyire szereti a karácsonyt, de semmit sem segít a készülődésben?

Figyelt kérdés
Ma is sütöttem,főztem,takarítottam,ő meg üldögélt az asztalnál,és nézte a hülye amerikai fociját.Még akkor megkérdezi,hogy ciccenthet-e egy sört,nem zavar-e. Mondom de igen,zavar..ahelyett,hogy segítenél...De mit segítsek? Mondtam neki,nem látod,hogy mit kellene a helyére rakni? Ilyenkor még neki áll feljebb,és szépen elvonul,mint aki jól végezte dolgát. Az anyjáék itt laknak a szomszédban.Közölte velem,hogy megy hozzájuk halászlevet enni, utána meg jön vissza rántott halat enni nálunk..Ezen is teljesen kiakadtam..Mi az,hogy valaki elvár, de nem segít a másiknak? Kértem már szépen is,megbeszéltük pár napja,erre megint ugyan azt csinálja.. Neki jár pénteken és szombaton 2-2 doboz sör...mert ha ezt elveszem tőle, akkor inkább egyedül marad...Folyton fáradt,közben meg semmit sem csinál, egész nap itthon lebzsel a gép előtt, és pötyög..Nem igaz,hogy nem tudna segíteni,amikor tudja,hogy a napokban nem voltam jól,és le is maradtam mindennel..Ha szólni merek neki akkor előhozakodik olyannal,amit én felejtettem el..Mondjuk ezt sem tartom normális dolognak részéről,ugyan is, az ünnepek alatt is a legtöbb helyen a nők vannak sokkal jobban megterhelve otthon,nem a férfiak.Tegyem lapátra, vagy Ti mit tennétek a helyemben?
dec. 24. 00:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Tedd lapátra, ha már ez így eszedbe jutott, mivel több vele a rossz, mint a jó.

Persze hogy szereti a karácsonyt, mert mindig csak kap, és a készre megy, gondolom, gyerekkora óta.

dec. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

"sütöttem,főztem,takarítottam,ő meg üldögélt az asztalnál"

Miért csináltad? Te is üldögélj az asztalnál vagy ahol akarsz.

dec. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Ne főzz te sem semmit, ha nincs kedved.Rendelj magadnak egy adag kaját étteremből.Te is tespedjél, csináld azt, amihez kedved van.Cicomázd ki magad és menj el egyedül rokonlátogatóba, a szüleidhez enni.Mikor visszaértél, kérdezd meg, hogy kész van-e már a rantott hal? Dicsérgesd neki más nők pasiját, hogy azok milyen rendesek, mert ezt, meg ezt, meg ezt csinálják otthon.
dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mert nálunk az volt a szokás (és nekem is tetszett mindig),hogy otthon iylenkor nagytakarítás, főzés, fa díszítés, stb..Én is ezt viszem továűbb,mert ez nekem tetszett,és én is így szeretném..Ő is ígérte,hogy segít..na ebből nem lett semmi..Csak elvár, de nem tesz érte..
dec. 24. 00:11
 5/22 A kérdező kommentje:
Utolsó. Dícsérgettem már,azért,hogy kapjon észbe! Erre fel anyós lejött,és a szemembe azt mondta,hogy hiába hozakodom ezzel elő,mivel más pasik azért csinálnak rendet, főznek,mosnak takarítanak,mert vaj van a fülük mögött..Teljesen lehurrogott, aminek az lett a vége,hogy szépen elzavartam...Tudod kinek magyarázza meg így azt,hogy a fiát rendetlennek nevelte..Azért mert valaki tiszta, és szereti a rendet, az már valamit kompenzálni akar ezzel..az anyja p..áját már elnézést..
dec. 24. 00:13
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé tele lehet a tarisznyád. Ne csináld. Ez így nem buli.
dec. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

#5 Jézus ereje...Mondjuk az én szememben embernek sem mondható egy olyan "férfi", aki így az anyja p*csiájába van ragadva.Én otthagytam volna már rég.Egyszerűen undorodnék tőle.

Nem szólnék egy rohadt szót sem, csak csendben összepakolnék és elköltöznék mikor tudok.

dec. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A másik kedcenc,hogy meg lehet a faluban vagy bárhol jelenni szakadt ruhában is,ki nem xarja le...más vad idegen emberek véleményét..van a kör, ami a család,azon kívül nem számít,ha zsíros gombócok hullanak a hajadból,és mások is látják... KEDVENCEM az volt,amikor mondtam,hogy már sokdadszorra is csipás a szemed,miért nem mész el vele orvoshoz? Akinek van ideje ezt nézegetni,nagyon ráérhet..meg kit érdekel más véleménye,az nem a családom..
dec. 24. 00:18
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Rá vagy utalva? Nincs hova menned? Miért vagy vele?
dec. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen,nincsen hova mennem. Egy betegség miatt majdnem minden pénzemet (spóroltat) orvosra költöttem, így az albérlet lehetősége kizárva egyenlőre. Rokon nincs, aki tudna segíteni. Munkás szállóhoz meg túl sok cuccom lenne, azokat meg nem akarok itt hagyni neki.
dec. 24. 00:30
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!