Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen férfi az ilyen,aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az ilyen,aki hagyja ezt a csajànak?

Figyelt kérdés

Szomszedban van egy 20as 30as evein jaro par es a pasit sose latom a kertben,csak a kiscsaj szokta a pázsitot nyirni. Vagy ásni vagy kerítést szerelni egyedul, foldet hordani talicskaval


Milyen ferfi az ilyen aki ezt hagyja a csajanak? Ezek ferfimunkak


Amugy utcan meglatnam a kiscsajt ki nem neznem belole hogy ilyeneket csinal,egyeblent eleg jo kis csaj megakadt rajta a szemem :D

Szerintetek?


jan. 13. 08:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%
Olyan, aki talicskával tolja haza a pénzt. De mi olyan furcsa van ebben. A pasija dolgozik, ő meg a ház körüli teendőket.
jan. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Valószínű a pasija nem az ablakban gubbaszt egész nap, herétverve a szomszéd nőjére, hanem melózik 1000-rel.
jan. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Tök mindegy, hogy neked megakadt rajta a szemed, palija van, arról nem is beszélve, hogy ha esetleg azzal akarnál nála bevágódni, hogy te biztos nem engednéd, hogy kerti munkát végezzen, mert te rendes vagy, akkor el kell keserítselek.

Amúgy mit érdekel téged? Semmi közöd hozzájuk.

jan. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Mégis az a pasi kúrogatja, nem pedig te. Ne akard ezt megfejteni.
jan. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%

Valoszinu a nő lakasa vagy alberlete.


Nekem pl alberletem van. Ahány pasim volt eddig egyik se csinalt nalam meg semmit egy villanykortét se merthát nem az ő lakása alapon. Elnézi az összes pasi azt is ha ugy élek hogy nincs fény nem jo a csap nincs melegvizem se meg minden ilyet.

Merthát ő nem a szerelőm.


Nalam esznek isznak szexelnek alszanak de ha festeni kell vagy barmit neki allnak a mamahotelnek vagy a sajatjuknak. En meg éljek putriban oldjam meg. Őket nem erdekli.

jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
16%
Folyt Az első ilyen pasimon anya csak csodálkozott hogy elnézi hogy nálam nincs fény? A 2.pasinál már meg se kèrdezte.
jan. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
20%
6# Hát nem minden pasi ilyen, én pl az exemnél fullba toltam a szerelő pedellust. És még én lettem ki dobva, visszább kéne venni mert nem mind vagyunk semmire kellők.
jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
13%
Úgy van vele a srác hogy ez női munka: csinálja a kur.va anyja!
jan. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

7 nekem eddig egyetlen pasim tett csak a lakásba de az is csak azert mert eleve vele vettem ki a lakást.

A pasik csak a saját korülményeikre adnak, a szerelem csak addig terjed, hogy a nő felőlük élhet villany viz áram nelkul is. Simán elnézik.


Én meg:

Mikor egyik bnőm szült és szitterkedtek nála es láttam hogy áldatlan állapotok vannak mert se ideje es hulla fáradt is penz is alig van, én olyan örömmel takaritgattam is nala vittem a kicsinek is dolgokat pl.orrsziporrszi, játékok, ez ugy belülről jön. Hogy nem nézegetem ahogy a másik szenved...


A pasikban en ilyet nem tapasztaltam még soha ha nem az ő lakásárol vagy mamahotelrol van szó, hanem a párjának az eletkörülményeiről..


Egyik pasim meg is mondta amig nem elunk egyutt ne is várjak semmit. De mikor ugy volt hogy hozzá költözöm, albit felmondok amire ugy van szerzodesem hogyvfelujitva adom vissza, elkezdtem pucolni festeni javittatni mindent, hát át se jött hozzám hogy vallvetve egyutt gyorsan összekjuk a lakást hogy vissza tudjam adni, hanem addig fel se jött hozzam.


En meg közben meg is gondoltam magam hogy valahogy el is ment a kedvem attol hogy hozzá költözzem. Ahol meg az lenne hogy semmi nem az enyem nem nyulhatok semmihez szakitasnal meg menjek utcara.


Igy valahogy jol el is hizodott az hogy mi összekoltözünk..soha nem történt meg.

jan. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk a férjem nyírja a pázsitot, de amúgy a kint kerti munkák 90%-át én csinálom. Ások, hordom a földet talicskával, vágom a sövényt, kapálom a veteményest, gazolok, ültetek, locsolok.


Miért "hagyja" ezt a férjem? Mert nekem ez a hobbim, én szeretem ezeket csinálni. Az éb kikapcsolódásom gyerekek mellett a kertrendezés. A konyhakertembe be se mehet más, ő is max. a termést szedheti le🤣


Ennyi. Lehet, hogy a csaj, akit látsz, szintén szereti csinálni.

jan. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!