Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez már túlzás így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már túlzás így?

Figyelt kérdés

Barátnőm betegség miatt nem dolgozik, meg kivizsgálásra jár. Már javul de hullámokban köhögési rohamok jönnek elő így nem alszik jól. De nem fekvő beteg azért.


Túlzás ez amit teszek:

Főzöm a teát többször, amikor szól hozok neki, boltba járok, intézem a dokit stb. Igyekszem mindent megcsinálni hogy tudjon pihenni.


jan. 16. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ez túlzás? Hogy gondoskodsz valakiről, aki beteg??
jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

Felesleges inkább.


Ilyenkor köhögesoldo kéne. Az egybol helyretenné.

jan. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki szerint túlzás?
jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Ha nektek megfelel, akkor másoknak mi köze hozzá?


A doki intézését én személy zerint mondjuk tényleg túlzásnak tartom, azért egy időpontot tudjon már elintézni. Ha apárom beteg és megkér, akkor főzök neki teát gond nélkül meg ilyesmi.. igaz, akkor is, ha nem beteg, elvégre megkért, így működik a kölcsönös kedvesség:D


De mint írtam: külső személynek mi köze hozzá? Pl nekem mi közöm hozzá?:D

jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Ideális társ vagy :)
jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj, de fényezed magad, az előző kérdésedben meg ki voltál akadva, hogy merészel találkozni az anyukájával, ergo nem is beteg, meg milyen lusta, maiért nem is dolgozik.
jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!