Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Zavaró lehet ez egy kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró lehet ez egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A sok alvás lehet zavaró?


Amikor neked dolgod van, csinálod. Intézed a dolgaid, dolgaitok.

A másik nyugiban alszik 10 11ig. Ezzel nem lenne baj, de amint egy csepp lehetősége adódik rá ezt teszi ( akár 2heten át), pedig mindig azt mondja hogy neki még miket kell csinálnia..ott az idő de mégse teszi..


Nem az van hogy ne lehetne pihenni mert kell is de ő a saját dolgos hétköznapjain tudna könnyíteni ha ilyenkor mikor több szabadideje van csinálná az elmaradt dolgait csak kicsit korábban kelhetne..


jan. 17. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az exem sosem bírta, hogy sokat alszom szóval igen vannak nők akik ezen rugóznak. Én minden dolgomat el végeztem de imádtam jól be takarózni és filmezni sorozatozni. Ő panaszkodik az meg nagyon fárasztó ez a gond. Nem egymást keresítek.
jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer volt egy párom, aki ezen rugózott állandóan, csak azt nem fogta fel, hogy én nem este 9kor megyek aludni, mint ő, hanem 4kor.

Mivel a kérdésedből nem derült ki, hogy te mondjuk 6 órát alszol-e ő meg 12-t így nem igazán tudok értelmes választ adni neked.

jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Engem baromira idegesít, mikor valaki napközbeni is alszik, mint valami nyugdíjas. Nem egészséges szerintem.
jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez már megint a körmös csaj faszija. Szerintem ennyi legyen is elég mindenkinek. Marha sok mindent gondolok, de felesleges időpocsékolás lenne egy karakterrel is többet pazarolni rá.
jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
4-ok már szakítottak, nem?
jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Nekem volt olyan exem aki online tőzsdézik otthon es ebbol él.

Szinte egész nap képes csak otthoni melegitoben lenni, semmi tartalma az életének nincs, szoc.kapcsolatai nincsenek, ellenben én meg dolgozok is munkahelyen, tanulok is, ezek mellett egy rakat dolgot intézek mindig hivatalokban, komolyan ég és föld vagyunk ebben. Ő kb mimt egy lajhár én meg mint egy mérgezett egér kb.


És amikor engem felhivott néha videocseten, amikor pattogok rohanok dolgozom tárgyalok intézkedek és megláttam azt hogy ő meg az ágyban és még arcra mosdatlan is, és henyél, igénytelen "belassult", eleinte szokatlan volt így látni de később ez átfordult abba hogy rühellem azt a fejet mikor ágyból felhív igénytelenul kómában unalmában teendője nulla.


Ellenben az én életemhez hogy könnyebb legyen SEMMIT nem tett hozzá.


Kb mint az igarab, meg a basa mikor beszelgetnek. Egyik kidolgozza a belét a másik meg ásít egyet a "dagadt" fejéből.


Az antiszoc. élete miatt, szakítottam is; mikor lett olyan barátom akivel szintén zajlik az élet mint velem és állandó pörgés van, részt vett a teendőimben is ezáltan időm is szabadult fel, és rengeteg haver barátok nevetés is egyutt szabadidőben, akkor döbbentem rá arra hogy jezusuristen mekkora silány életem volt eddig a másik mellett.

jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Azt tedd már hozzá, hogy te nem dolgozol xart se, neki van mellékállása is, hogy eltartson. Ja, és mellesleg két hete tüdőgyulladással van otthon, azért ér rá ennyire.
jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak az a különbség, hogy ez a csaj két melóban húzza az igát, míg a drága kérdező néha besegít anyuci boltjában. Cserében itt savazza állandóan nyomorultat, meg családilag alázzák 0-24. Ja, és a csaj most jött ki egy tüdőgyulladásból, de ez a balfa... balfék még a belét is kitaposná. És nem, nem szakítottak. Sajnos. Az lenne csak a jó világ!
jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#7, pacsi! Te voltál a gyorsabb.
jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os én irígylem az exed életét.
jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!