Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Zavaró lehet ez egy kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró lehet ez egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A sok alvás lehet zavaró?


Amikor neked dolgod van, csinálod. Intézed a dolgaid, dolgaitok.

A másik nyugiban alszik 10 11ig. Ezzel nem lenne baj, de amint egy csepp lehetősége adódik rá ezt teszi ( akár 2heten át), pedig mindig azt mondja hogy neki még miket kell csinálnia..ott az idő de mégse teszi..


Nem az van hogy ne lehetne pihenni mert kell is de ő a saját dolgos hétköznapjain tudna könnyíteni ha ilyenkor mikor több szabadideje van csinálná az elmaradt dolgait csak kicsit korábban kelhetne..


jan. 17. 17:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem adnék én is egy olyan nyugodt életért, mint a 6-os exe! Otthonról a kertemben ücsörészve keresném a pénzt, s akkor lenne szabadom amikor csak akarom 🥰 Remélem én is eljutok erre a szintre. Szerintem ez nem rossz, csak nem egyezett a habitusotok, jobban találsz az új pàroddal, de ezért nem kell lehurrogni a másikat.
jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!