Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a párommal lassan 7 éve. Lassan 6 éve élünk együtt. Magyarba a szüleinél lakunk, ahol én mindenben besegítek már a szülei hamarabb szólnak nekem, ha kell csinálni valamit mint neki. Néha számomra ez elég idegesítő, szeretem a szüleit meg szívesen segítek csak ő meg állandóan a telefont nyomkodja és nem segít be semmibe és idegesít, de semmivel nem tudom rávenni hogy besegítsen. 2 éve kijöttünk németbe dolgozni együtt lakunk külön albérletbe én naivan azt hittem, hogy most, hogy külön lakunk be fog segíteni, de igy sem segít sok mindent és ugyanannyit dolgozunk 10 órában egy autóalkatrész gyárban. Fiffti -fifftibe fizetünk mindent és még igy sem segit be. Néha a mosást szoktam rábizni, hogy rakja be a gépbe, de én szedem ki meg én pakolom el és még igyis nehezére esik még ezis. Semmi mást nem csinál. Úgyérzem én vagyok a hibás, hogy eleinte nem vártam semmit segítséget tőle, mert hállás voltam, hogy náluk lakhatom. De kezd unalmassá válni ,és néha azon gondolkodom, hogy minden tehert én hordok én intèzek mindent el(papírokat), van hogy együtt megyünk boltba, de néha még arra is lusta, hogy bejöjjön velem a bolba és egyedül kell nekem bemenni. Nem tudom mit tudnék csinálni mivel szerintem ez nem normális.

Utóirat: Ezaz első hosszútávú kapcsolatom előtte csak egy fél éves kapcsolatom volt. Vele vagyok 17 éves koromtól.

24 éves lány vagyok.


Szerintetek mit tudnék vele csinálni?



febr. 28. 07:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

9- "A szerelme, társa vagy, nem a cselédje."

Sajnos ez nem így van. Azért született meg e kérdező kérdése is. Szerintem már ő is tudja a választ.

febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Költözz külön tőle. Megváltozni nem fog, esetleg 1 hétre.
febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
Mindig a nők rontják el az elején, hogy nem várnak el semmit. Tudom, mert én is estem ebbe a hibába...2x is
febr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%

A leírásod alapján olyan közegből származik, ahol a házimunka akkor is a nők feladata, ha ők is dolgoznak (ezért neked szóltak, hogy segíts, és nem neki), és neki az a magától értetődő, hogy a házimunka ráeső részét megcsinálják helyette.

Közöld vele, hogy a felét neki kell csinálnia. Mivel az apja úgy tűnik, nem tanította meg mosni-takarítani-főzni stb., kénytelen leszel betanítani őt, ha akarsz adni neki esélyt.

Ha nem hajlandó változtatni, akkor keress magadnak más lakhatást.

febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Eleve miért kell hozzájuk cuccolni??? Kezdődik itt - soha! nem laknék a barátom anyjáéknál.
febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15-nek igaza van, külön élni a szülőktől, még ha az anyagi terhet jelent. Különben az lesz mint nálatok.
febr. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul nevelték gyerekkorában, biztos nem vártak el tőle semmit sem. Ha nincsen pajzsmirigy-alulműködése (nem elhízott egy kicsit?) akkor egyszerűen csak lusta, és ott kell hagyni. A pajzsmirigyet egy vérvételből meg lehet állapítani, hogy jól működik-e.
febr. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!