Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom miert nem értékeli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miert nem értékeli, hogy főzök neki?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok, most csoppentem ki otthonrol, ossze költöztem párommal. Probalkozom nagyon, hogy tegyek ele mindig valamit enni, de olyan szemtelen hogy végignézi, hogy megteritek neki, es inkabb elmegy enni egy undorito qyrost vagy egy mekit vagy valami ilyesmi…

Pedig szerintem finomat csinalok, neha van amikor nem ugy sikerul, azt be szoktam latni, akkor megertem…

Azt is megertem hogy tobb even keresztul o ezeket ette, mert egyedul elt, de akkor ne kérjen meg arra, hogy csinaljak neki kajat, ha utana egyedul en eszem belole, vagy a barátaink jonnek at, es eszik meg…szerintuk sincs semmi baj ahogy fozok, szoktam uj dolgokat is kiprobalni..

Elmondtam neki hogy rosszul esik, de csak nevet rajtam…

Egyebkent ha meg nem csinalok semmit, az a baj…


márc. 1. 13:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert téged nem értékel, szeret.
márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Aznap főztem volna neki utoljára. Főzzön rá az édesanyja.
márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy bunkóság amit csinál.Legalább dicsérne és enne az ételből aztán ha mégsem ízlik majd vesz amit szeret.
márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Megker, hogy fozz, vegignezi, majd lelep gyorskajazni? Bassza meg. Aztan ki is nevet teged. Lapatra vele!
márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kinevetett és kigúnyolt? Na akkor tudod ki főzzön neki legközelebb! Fogalmazzunk úgy egy tapló, érzéketlen f.sz a fickód, ti csak úgy vagytok együtt de minek?!
márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14%
Ezt igényli a nők többsége, bunkó nárcisztikus pasi🤷 Nem így lenne már rég nem lennél vele
márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Probalkozom nagyon"

Kinek? Minek? Ő mivel próbálkozik teneked?

Nem kisbaba, és nem szeret, nem tisztel.

márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha jól értem ő kéri hogy főzz, de aztán kiröhög és elmegy máshova enni. Na, Egy ilyen paraszt 5 percig se lenne a párom, nem hogy az első ilyen eset után még mindig főzzek rá.
márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én helyedben a fejére borítanám a kaját,amit készítettél, azután elküldeném az ....ba!

Amúgy meg Te vagy a bolond, hogy ezt ki tudja hanyadjára végig nézed kérdező!

Mit szeretsz benne?

Most értem meg az olyan kérdéseket, hogy a csajok miért a bunkó pasikat kedvelik!?

márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

Te normális vagy, hogy egy ilyen suttyóval élsz együtt, és még ki is akarod nyalni a valagát?

Nagyon igyekszel, és ő? Tesz érted valamit? Mármint azon kívül, hogy szándékosan megaláz? Eleve együtt kellene főznötök, de gondolom a házimunkából sem veszi ki a részét….

Legyen már benned egy csepp önbecsülés! Ha elveszítenéd sem lenne kár érte, értelmes nő kihajítja az ilyen suttyó barmokat.

Szóval szedd össze magad, ne főzz, vagy csak magadra, ha nem tetszik neki, akkor vagy csináljon magának, vagy lehet menni. Ilyen egyszerű. Ha nem állsz ki magadért, még jobban csak alázni fog.

márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!