Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak akkor értékelnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor értékelnek a férfiak ha van párom vagy megtudják kivel járok, egyedülállóként meg lekezelnek egy senkinek?

Figyelt kérdés

Amikor társat keresek (egyedül, "védtelen")egy szánalmas csicska nőnek tartanak, beszólogatnak lekezelnek, azt hiszik nekem kéne könyörögni egy randiért is. És magas lóról beszélnek velem holott átlag, vagy átlag alattiakrol van szó nem kicsit.


De amikor lesz barátom es ugyanezek megtudják, milyen emberekkel járok, vagy kik "karolnak fel", kik nyomulnak, a másik férfiak miatt leszek a szemükben egy "istennő" aki nekik is kell, hirtelen jó nő vagyok, meg stb.


Szoval amig egyedül vagyok, szórakoznak velem.

De ha egy "nagynevű" vagy gazdag vagy köreikben tisztelt/híres FÉRFIVAL járok, vagy egy ilyen nyomul rám, hódít, birtokol, egyből másképp néznek rám ugyanezek.

Miért a férfitol/páromtol függ az, hogy más férfiak milyen nőnek tartanak engem?



#férfi határoz meg mint nőt
2022. ápr. 30. 10:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nos ez azért lehet mert vannak annyira fogyatékosok, hogy egyedül képtelenek eldönteni, hogy most jó nő vagy e vagy sem. De ha már van egy jó csávód hirtelen rájönnek, hogy mégis elég jó vagy. Nem kell velük foglalkozni. Vannak olyan balfszok akiknél ez ösztönből jön.
2022. ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Egy egyedülálló, "jó nőt" általában nem szoktak "szánalmas csicska nőnek" titulálni.

Valószínű valami hiba akadt a gépezetben.

2022. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kedvesen beszélgetek nyitott vagyok ismerkedésre van fent egy pár teljes alakos képem is, és vagy szexuális meghívasokat kapok, vagy azon agyalnak a bnoje mellé jo lennék e szexre, vagy ugy hivnak randira hogy veletlen se kelljen rám költeni, randik után pofatlanul fel akarnának jönni hozzám szexre mindenféle szerelem vagy érzelem elott is, mamahoteles is lenézett egy senkinek, faven olyanokat írnak rám hogy látott valahol szép a fenekem es találkozzunk. Meg sorolhatnám.

Aztán megtudják hogy kivel lett kapcsolatom, vagy meglátnak jo kocsikbol kiszállni, vagy visszahllják hogy kinek vagyok a nője, es egyből váltanak. Van aki még meg is akarna kérni miután csak szexet akart. De megtudta kivel vagyok azota plátoi szerelme vagyok, meg a nagy ő.

2022. ápr. 30. 11:34
 4/15 A kérdező kommentje:
*facen
2022. ápr. 30. 11:35
 5/15 A kérdező kommentje:

Vagy az átlagnak es alatti rétegnek nem jövök be, csak az átlag felettieknek?

kedvesen csetelgetek, nyitott vagyok ismerkedésre, ESÉLYT ADOK, ennyi elég ahhoz is, hogy randira is nekem kéne elhivni, meg húzza halogatja, lekezelnek, annyira magas lóra ülnek. Aztán meg pislognak, hogy más, náluk bőven jobb pasik, meg a tenyerükön hordoznak és bebuktak. Ilyenkor meg nyalnának. 180 fok egyből.

2022. ápr. 30. 11:40
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Látom hatalmas benned a frusztráció. Adok egy tanácsot. Ha van párod akkor miért foglalkozol velük? Miért érdekelnek téged? Tiltsd le őket a fenébe aztán annyi. Nem kell mindig mással foglalkozni. Ez a kérdés is csak arra volt jó, hogy kiadd magadból ezt a semmit. Nyugi.
2022. ápr. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Van párom de el akarnám hagyni. Es megint a társkereso piacon leszek. Es már félek tőle.

Nekem nem gazdag jopasi kellene valójában, hanem csak egy sima nyugis átlagélet egy nyugis átlagpasival.

Nem kell nekem "Costarica", nyaralások, meg látni ahogy tapadnak rájuk mások, "rivalizálni", meg stb.

Hanem csak egy átlagember kellene átlagelettel.

Valojában ez okoz nálam jóformán kapcsolatfüggést a páromtól, meg a volt párjaimtol is.

Hogy a társkeresőn ez vár rám. A sok barom.

2022. ápr. 30. 11:50
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Annak ellenére, hogy milyen menő pasik nyomulnak rád sokat foglalkozol a lúzerekkel is.
2022. ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Mathus ***** válasza:
77%
#7: akkor ne a társkeresőkön ismerkedj. menj kvízklubba, nyelvklubba, vmilyen nyelvtanfolyamra, közös-főzős izékre. ott ahol az eszeddel tudsz kitünni, a személyiségeddel.
2022. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

Összegezve az eddigieket, sokan bepróbálkoztak nálad, de te lekoptattad őket, hogy van palid. Jelenleg éppen dobni akarod a kanod, de addig nem akarsz lelécelni amíg nincsen meg az új hely ahova mehetsz...


Ez van, akiket elutasítottál továbbléptek, haladnak az életükkel immáron nélküled.

2022. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!