Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan nő, aki kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki kapcsolatban van/hàzas, de mégis egyedül érzi magát?

Figyelt kérdés
Mert a párjával nem boldog, marakodnak, bármi..
márc. 6. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A társas magánynagyon gyakori probléma.
márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen pontosan erre gondoltam. Hogy érzi-e valaki úgy magát, hogy kapcsolatban van de magányos így is?
márc. 6. 20:07
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a társas magány sajnos népbetegség. Érzelmileg már rég eltávolodtak, már régesrég csak a megszokás szürke posványa tartja össze a kapcsolatnak hívott (de valójában lakótársi-szintű) valamit.
márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Így élek. Esténként mindenki a gépnél van. Játszik, videókat néz, én meg próbálok legalább másokkal beszélgetni. Nem sok közös témánk van már, leginkább a háztartás. Nem szokott idejönni, csók, szex ezer évente. Mindegy is...
márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelen 😪
márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Nálunkn is ez van. Beszélgetnék ilyen helyzetben lévő hölggyel. BAZ megye.
márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Na, kezdődhet a privát hány éves vagy, honnan írsz, nem-e dugunk titokban.
márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a legtöbb "szupcsi kapcsi" ilyen, de azért jó vetíteni a FB-n, hogy minden oly jó...
márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Sokszor igen. De nem a férjemmel van a baj, nem is férfi hiányzik, hanem hogy vele pont nem lehet mélyebb dolgokról beszélni. A barátnőim tudnak nagyon hiányozni, és 2-2 gyerek mellett még egy jó telefonbeszélgetést is nehéz megoldani. Ezért van hogy a játszotérre nagyobb szükségem van nekem mint a gyereknek, mert akkor van esély hogy felnőttekkel beszélgessek...

(Központi helyen dolgoztam, nagyon sokan szerették amit csinálok, aztán elköltöztem, itt meg nem is ismernek)

márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem társas magánynak nevezném, mert eléggé introvertáltak vagyunk, akik szeretjük a hobbinkat (nekem főállás), viszont a "mélyebb" beszélgetések hiányoznak.


Mármint: a barátom nagyon megértő, és segíteni akar > épp ezért, amikor nekem arra lenne szükségem, hogy megöleljen és hadd sírjam ki magam, megoldást keres a problémára.

Nem erre vágyok, hanem egy bőgésre :), de mérnök és végtelenül logikus problémamegoldással gondolkozik.


Valamit valamiért, mert különben számíthatok rá bármiben.

márc. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!