Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Betegen egyedül hagy a párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegen egyedül hagy a párod?

Figyelt kérdés
Párom apukájának a twstvérének volt 60.szülinapja tartva. Úgy volt,hogy megyek én is de lebetegedtem eléggé. 38,7 volt a lazam, menni alig bírtam, szédültem. De ő elment buliba. Nekem jól esett volna ha velem marad mert biztonságérzetet adott volna. Mikor megemlitettem neki ezt akkor kibúvókat keresett és azt mondta, hogy 1x van csak 60.szülinapja valakinek. Csak én reagálom túl vagy másnak is szarul esett volna,hogy hol van a fontossági sorrendben?

febr. 25. 20:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Ott kezdődik a dolog, hogy betegség. Én ha tudom, hogy a párom beteg alap, hogy kerülöm.
febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

1-es!

Te szegyen.

febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Hát ne haragudj, de nem haltál meg szerencsére. Anyukádhoz miért nem fordultál ha olyan nagyon beteg voltál? Az se igaz, hogy 38,7 fokos lázat nem veszi le lázcsillapító ha időben be van véve meg az se, hogy nem lehet kórházba menni se.

Az ember tényleg egyszer 60 éves kérdező. Rokonról volt szó. Én nem látom a problémát abban, hogy miért baj, hogy lelépett. Nem 5 éves vagy már.

Egyébként ha vírusos a láz el fogja kapni tőled, add neki vissza ha attól jobban éreznéd magad, de nyugodtan szakíthatsz is ha szerinted semmibe vett. De persze ha amúgyis le se tojja a fejed nem tudom miért vagy meglepődve, hogy most is cseszett rád. Tehát legvégül ott kötünk ki, hogy nem értem mi bajod van, vagy minek vagy még vele.

febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Te reagálod túl. 12 éves kor fölött már nincs szülői táppénzt se, mert azt feltételezi a jogalkotó, hogy egy 12 éven felüli személy képes életben tartani önmagát betegen is néhány órán keresztül. Szomorú, ha te felnőttként nem éred el ezt a szintet.
febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális hogy elmegy. Mellettem se kell ülnie senkinek. Minek? Vagy fordítva is, gyerek előtt simán elmentem a családi programra ha a párom beteg volt, őt kimentettem, ennyi. Az efféle hattyú halála játszmázásokat utálom. Jó néhányszor elment a volt férjem családi programokra, még esküvőre, keresztelőre is ha pl a gyerek betegedett le, nemhogy akkor ha csak én. Sőt, bárhova mehetett. A jelenlegi férjem is. Mi a francot kell ülni egy kissé lázas felnőtt ember mellett? Vagy a köhécselő baba/kisgyerek mellett ketten? Ha baj van hívom hogy jöjjön mert be kéne menni az ügyeletre. De nem volt még ilyen.
febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Én ilyenkor nem hagyom egyedül, persze azért megkérdezem tőle ilyenkor, hogy most lesz e szex vagy nem, mert ha nem, akkor inkább elmennék szórakozni haverokkal, de persze maradok mindig, amíg elalszik.
febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
9%
#1 Nem csak ebola létezik. Nekem pl vesemedence gyulladásom volt, amit aligha kap el tőlem, de 40 fokos láznál mondjuk volt gerince segíteni. Aki szereti a másikat ilyenkor ott van vele, szerintem is alap.
febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vártam volna el hogy maradjon, legalább nyugodtan tudtam volna pihenni
febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

1: Még közös élet előtt párom attól is átjött és nem tudtam lebeszélni. Ez a normális! Én pedig alapvetően nem félek semmitől és a Covid-ra is igaz volt, én is ugyanúgy tettem volna.


Erre az indokra hivatkozva nem kell megsértődni, ha annyira jóban van a családtaggal. Mondom úgy, hogy fickóként is érzékeny vagyok. Esetleg illett volna megkérdezni, hogy minden rendben lesz-e és nem baj-e. Komolyabb sértődés másféle buli esetén lehetne.


35/F

febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te reagálod túl.
febr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!