Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire normális ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ez egy kapcsolatban akár az Ő,akár az én részemről?

Figyelt kérdés

Együtt élünk a párommal két éve.

Ő 29 én 27,én egy kicsit többet járok el a barátaimmal,de igyekszem sok szabad időt vele tölteni.

Általában 16:00 vagy 22:00 ig dolgozunk,minden estét együtt töltünk,film,osszebujás vacsi…

Nagyon nehezen kezeli ha nem minden szabadidőm rá szánom,csak ez megy ha bárhova elmennék nélküle hogy miért nem együtt stb stb…adódott most egy barátnős kollegas pizsi buli hétvégére,es mivel nem dolgozik hétvégén gyakorlatilag meg sem merem kérdezni hogy hiszti nelkul el mehetek e.

Úgy erzem magam mint 15 éves koromban mikor nem mertem elkéreckedni anyámtól…

Ha elmegyek tudom,hogy lelki terror lesz,így is mi milyen keveset vagyunk együtt,jó akkor neki mindegy menjek ahova akarok,ő egész nap rám vár én meg nem sietek haza hozza stb stb.

Főzök mosok takaritok a munkám mellett,rendben tartom a kis életünket neha szeretek elmenni,ez valoban ekkora gond?

Ha csak másfél oraval később erek haza a munkából úgy hogy ő itthon van egyedul már hallgatom,hogy ő vár én meg nem jovok…azt ha neki is találkozni “kéne” a haverjaival rendes sértésként éli meg,hogy neki nem az a legfontosabb és ha én szólok hogy ma lehet kicsit később mennek mert talalkozom ezzel azzal,teljes sértettségben közli hogy jo akkor ő is elmegy,majd nyilvan nem megy sehova hanem otthon vár,nem alszik nem tvzik semmit sem csinál csak vár es nyomkodja a telefonját,nezi mikor vagyok elerheto miert nem válaszolok egybol.

Én nem ertem,én eskuszom nem haragudnék ra ha néha de tényleg legalább csak néha osszefutna valakivel. Hogy tegyem ezt rendbe a kis fejeben?



márc. 22. 18:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"gyakorlatilag meg sem merem kérdezni hogy hiszti nelkul el mehetek e.


Úgy erzem magam mint 15 éves koromban mikor nem mertem elkéreckedni anyámtól…"


Mert úgy viselkedsz vele, mint 15 évesen anyáddal.


Szakítanod kell, ha nem akarsz tovább ilyet érezni.

márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Főzök mosok takaritok a munkám mellett,rendben tartom a kis életünket neha szeretek elmenni,ez valoban ekkora gond?


Miért szolgálod ki?


Te mit kapsz? Neked mi a jó ebben a kapcsolatban?


Elnyom, kisajátít, és te hagyod.


Ő miért nem találkozik a haverjaival?

márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló szituban voltam.


1., Különböző műszakokban dolgoztunk, többnyire este láttam aludni, vagy hétvégente. A Hétvégék egy része is vagy munkával telt, vagy segítkezéssel hol itt hol ott, éppen kinek. AZT A MARADÉK kis időt amit együtt tudtunk volna tölteni, abból is csomószor aludt, vagy kedve nem volt velem csinálni semmit. Ha mégis kedve volt valamerre menni, az csoda volt, szerintem a hisztimre mozdult meg, vagy megtetszett hogy fizetem a költségeket csak menjünk már. A haveroknak igent mondott mindenre, hozzájuk nem volt fáradt, 24-36 órát simán ébren tudott lenni, és sosem számított hogy én mit éreztem. Ha szólt egy haver, azt nekem az utolsó pillanatban benyögte, esélyt sem adva hogy én programot tudjak szervezni és el tudjak menni. Tehát, én a marék időből, az idejéből akartam, minőségi időt, és ha ő úgy gondolta hogy van kedve, ereje hozzám akkor volt, ha nem, akkor meg kb kapjam be, mert neki jár a szabadság. Persze mikor nem volt itthon, az ég világon nem lehetett elerni sehol, hiába mondta azt hogy 3 óra múlva jövök és még nem volt sehol 9 óra elteltével sem, se egy kések üzenet, semmi. Megszűnt ezzel együtt a bizalom, mert én ezt irdatlan pofátlanságnak tartom. Így hogyan lehettem biztos benne, hogy ő ott van-e ahol mondta hogy van? Nyilván sehogy, mert aki elérhetetlen minden formában ahogy nincs otthon, az nem kártyázni és nem a templomba megy.


2., Nagyon szerelmes volt belém egy fiú. Én is belé, viszont éretlen voltam hozzá hogy megértsem érzelmileg és mentálisan is, hogy mit kell tennem. Nem értettem, hogy milyen az mikor megkaptam a minőségi időt de vissza nem adtam, rengeteget csavarogtam, amit kitaláltam az úgy volt, mentem akkor és oda akikkel akartam, és eszembe se jutott hogy a társam azért rágja a fülemet mert hiányzom neki, és csak adnom kéne, beletennem többet is ha már én kapok és kapok.



Ui: szerintem hagyd el, költözz el, élj még egy kicsit. Egyértelmű hogy neked szabad élet kell, neki viszont pont az ellenkezője, ragaszkodóbb. Szerintem nem bízik benned, tele van félelemmel, nem biztos abban sem hogy szereted.

márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!