Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együttélésnél természetes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélésnél természetes, hogy a párok szellentenek egymás előtt?

Figyelt kérdés

Barátnőm volt már több is, viszont nem éltem még együtt senkivel.

Ez tényleg természetes, hogy szellentenek egymás előtt?

Tőlem ez elég karakteridegen. Meg az is, hogy egy csaj ilyet tegyen előttem. Nem volt erre még példa.


márc. 30. 01:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

12 éve vagyunk házasok, de a férjemet talán ha háromszor hallottam ez alatt az idő alatt szellenteni,az sem direkt volt.

Ő olyan családban nőtt fel, ahol nem csinálják ezt egymás jelenlétében.

Nálunk sem volt divat, így én sem csinálom.

Volt olyan párom, aki poénból is fingott, nem is voltam vele sokáig.

márc. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
63%
Számomra ez a legalja amikor valaki nevet egy fingáson. Nagyon vicces, tényleg.
márc. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%
7# mi lenne ha Chrome beteg lennél. Ott mindegy mit eszel. Nem is ehetsz akármit.
márc. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
26%

De nem vagy beteg

Akkor is muszáj?

márc. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk nem szokás.
márc. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszi a válaszokat.


Itt nem a nőkről van szó, hanem egymásról.

Én sem csinálom nők előtt, akkor ők se csinálják előttem.

Időnként, hosszabb kapcsolatban, véletlenül, vagy ha nagyon muszáj, elnézem (nem akarom, hogy bélgörcsöt kapjon a másik).


De az, hogy rendszeresen fingorászni egymás előtt, az nem az én stílusom

márc. 30. 08:54
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Tizenéves kapcsolat volt, nem fingtunk direkt egymás előtt. Természetesen hosszú kapcsolat és együttélés esetén bőven szembesülsz azzal, hogy van a másiknak is bélműködése, néha kicsúszik véletlenül egymás előtt is, vagy mondjuk ürítés során a vécéből kihallatszik/érződik stb.

7: Tudatlan vagy. Igen, vannak ugyan fingatósabb kaják, de bármit is eszel, napi párat biztosan szellentesz, csak max. nem tudsz róla, mert alvás közben történik. Ez normális, egészséges, viszont, ha vki percenként fingik, akkor már érdemes elgondolkodni az étrenden. Ja, és a szelesség mértéke nem függ attól, hogy vki férfi vagy nő.

márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%
Én Crohn beteg vagyok nőként már 10 éve. Hát biztos, hogy nem csak egy pukit, de egy görcsös hasmenést sem vagyok hajlandó visszatartani. És igen, a hasmenésem is olykor jár szagokkal (sajnos nem rózsa illata van) és hanghatásokkal. Biztos, hogy egy férfi miatt sem tartanám vissza otthon, hogy a párom ne tartson "prolinak". Nem ér annyit, hogy utána dupla Nospával oldjam a bélgörcsömet, mert felkelni se tudok az ágyból. Én anno ezzel kezdtem amikor a férjemmel összejártunk, hogy nekem fokozott bélműködésem van a betegségem miatt. Ha nem tetszik, akkor ott az ajtó, mert én nem vagyok hajlandó játszani a szivárványt fingó hercegnőt. Én vagyok az első nő, aki bátran mert fingani előtte, el is vett feleségül.😅 De nyugi, én se akarnék olyannal együtt lenni, akit zavar, ha esetleg elfingom magamat és nem rohanok a budira. Na, lehet lepontozni engem!
márc. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
34%

18. A te betegséged megint más.


Tudod, vannak olyan emberek, akik természetesnek veszik, hogy akárhol, akármilyen szituációban fingadozhatnak és még viccesnek is találják. Ez a proli dolog, nem a betegség miatti szellentés vissza nem tartása.

márc. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nálunk ez teljesen természetes és még viccelődünk is rajta.


35/F

ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!