Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együttélésnél természetes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélésnél természetes, hogy a párok szellentenek egymás előtt?

Figyelt kérdés

Barátnőm volt már több is, viszont nem éltem még együtt senkivel.

Ez tényleg természetes, hogy szellentenek egymás előtt?

Tőlem ez elég karakteridegen. Meg az is, hogy egy csaj ilyet tegyen előttem. Nem volt erre még példa.


márc. 30. 01:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Bármilyen hihetetlen, a nőknek is van bélműködésük, nem csak párologtatnak. Neked meg nem való párkapcsolat ennyi ésszel.
márc. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%

Ez attól függ, milyen normákkal fut a másik. Nekem volt olyan 8 éves kapcsolatom, amiből 3 évig együtt is éltünk, amiben ez nem volt jelen, mert se én, se a volt párom nem olyan típus, akinek ez rendben van.

Ha lesz új kapcsolatom, ott se vágyok rá, hogy amerre járok, vagy amerre a másik jár eregessünk.

Ha neked fontos szempont ez is, akkor nem árt a kapcsolat elején beszélni a dologról a másikkal.

márc. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
Nem
márc. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
Régen kérdezték hogy szellenteni mersz-e a páros előt, mert ha igen akkor elfogadod az összes hibáit. De ez nem azt jelentette hogy állandóan. De ez természetes hogy szellenteni az ember. De ez nagyon felfújják az embernek. 41 f
márc. 30. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%
A gyk n miért lepontozni valok azok, akik nem fingják tele a kapcsolatot?
márc. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
23%

Férjem igen, én soha

Nőtől számomra extra proli

márc. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
28%
Én nő vagyok, és soha! Így ahogy a 6os irja, extra proli egy nőtől. Eleve nem is eszek olyan éltelt ami ilyesmit okoz. Férjemnél előfordul, de ő férfi...
márc. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
28%

Akik lepontoznak, azok ilyen világba rotyogtatós hölgyek?

Szexi lehet

márc. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
6-7. Ha a nő proli akkor a férjeitek is prolik. A bélműködés és a viselkedés sem nemfüggő!
márc. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Nem arról van szó, hogy szándékosan odanyomom a párom orra alá, de előfordul, hogy kicsúszik. Ilyenkor nevetünk egyet rajta és az élet megy tovább.
márc. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!