Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fél éve van egy kedves párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve van egy kedves párom, a kislánya eljött Húsvétra és megtudtam, hogy a párom volt felesége készítette össze nekem és a gyerekeimnek a kislány által odaadott húsvéti ajándékunkat. Hogy érintene ez?

Figyelt kérdés

#ajándék #Kislánytól
márc. 30. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pozitívan. A kislány nem tudta elkészíteni és az anyja csinálta meg, vagy együtt. Az apja miért nem csinálta? Inkább ez a kérdés.
márc. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pozitívan, ezek szerint támogató az exe új kapcsolatával szemben.
márc. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Nyugtáznám, hogy kulturált kapcsolatra neveli a gyereket.

Később önállóan fog gesztusokat gyakorolni a gyerek, mert az anyukájától ezt tanulta.


Szerinted az a normális, ha ellenségének tekint, a gyerekét is arra neveli?


Te meg sem érdemled ezt a családot. Nagyon egyszerűen gondolkozol.


Le a kalappal az ex-feleség előtt.

márc. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon normális nő lehet. Te már kevésbé. Tele vagy dühvel, önértékelési gondokkal.
márc. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pozitívan. Szerencse hogy nem tekint rád ellenségként és nem akarja a kislányt ellened nevelni.
márc. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Állítólag azt mondta a volt feleség mikor bejelentette, hogy szeretne elválni, hogy mint embert mindig szeretni fogja a páromat.

Remélem megmarad ennél az emberi szeretetnél és nem reménykedik abban, hogy visszafordítható a válásuk.

Tavaly év elején váltak el.

Valóban kedves gesztus részéről az ajándékok összekészítése, de remélem nem valami fondorlat van a háttérben.

Bár talán nincs erről szó, mert azóta újra férjnél van már.

márc. 30. 09:46
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges vagy, ne haragudj. Örülj, hogy nem rosszban váltak el, nem szidják egymást. Persze, hogy szereti mint embert, élete része lesz mindig. De attól még nem akar vele lenni egyáltalán.
márc. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A jó viszonynak én magam is örülnék a későbbiekben.
márc. 30. 09:56
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Hihetetlen gyerekes vagy :(
márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Én is kulturált voltam az exem új párja iránt, mert:

-Őt a válásunk után ismerte meg, nem tehet semmiről

-Szimpatikus

-örülök, hogy kedves a gyerekemmel, a gyereknek is az a jó, ha nincs feszültség, hergelés a háttérben, hanem önfeledten jól tudja érezni magát az apánál is, és nálam is

-alapvetően is kulturált ember vagyok, az udvariasságot, figyelmességet fontosnak tartom.

Ennyi a fondorlat.

márc. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!