Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A baratommal, aki szexfuggo-er...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal, aki szexfuggo-ertsd: prosrik. Nemetorszagbol koltozunk haza. Erdemes magammal hoznom?

Figyelt kérdés
1)Miutan lebukott, oszinte volt. 2) Nyilvan muszajbol. 3) Nyilvan nem tud kotodni felnott ertelemben, de: 3: 50 evesek vagyunk, igyekszem nem foglalkozni ezzel, mert abszolut a tarsam minden masban (kiveve prosti ugyben, de areszletekre nem vagyok kivancsi. 4) A baratsag dominal nalunk, nekem kb nuku libidom van, es neki a prostizas titokban izgalmasabb.Egyebekben oszinte, nekem kellett raszolnom, hogy reszletek nem erdekelnek. 5) Intimatst (bujast, szeretgetest igenyelunk mindketten. 6)Nemetul beszel, magyarul lelkesen tanul, es mernokember, de tudja, hogy magyartudas nelkul neki nehez lesz elhelyezkednie. 6) Nekem is, mert ujsagiro voltam, ami nyilvan egy ideig nem lehetek. 7) 49 es 50 evesek vagyunk. Kerdes: erdmes-e hazahoznom magammal? Ebben a korban nem ugral az ember lanya vagy onertekelesi gondjaim lehetnek?

#költözés #középkor #szexualis addikcio
márc. 31. 10:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, ebben a korban nix ugribugri
Alacsony az onertekelesed edes 'lanyom'
MIBOL el meg, ha nem beszel magyarul?
Rugd ki, anyaddal ellesztek valahogy, talalsz masik ketkezi melot.
Kifejtem alabb
12 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Inkább egyedül élném le az életem minthogy olyan férfival lennék együtt aki prostituáltakhoz jár folyamatosan.
márc. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Most komolyan én mondjam meg a 27 évemmel egy 50 évesnek, hogy mit kezdjen az életével? Alapból páros lábbal bsznám ki, ha titokban prostizna mellettem, ha meg nem tudna normálisan elhelyezkedni itt + lényegesen kevesebbet keresne, mint amit megszokott, akkor minek jönne? Szeretni nem szeret, az már kiderült.
márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Koszonom, ez disszonal bennem, mert: en elvesztettem egy hozza hasonloan baratsagon alapulo kapcsolatot anno (meghalt). O nem prostizott ugyan, de arra gondoltam, h magyarorszagon nem elerhetoek videken az altala preferalt hivatasosak. Hatha.... Minden velemenyt es aspektust szivesen meghallgathatok, holgyektol es uraktol is.
márc. 31. 10:13
 4/30 A kérdező kommentje:
2)Nem, ne mondd meg, nekem kell dontenem, de a velemenyed erdekel, akarhany eves is vagy, indoklassal :)
márc. 31. 10:14
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha neked egy külföldi csávó kell, mert az a menő, akkor örülj a prostizó pasinak, mint majom a farkának.
márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
jajmar, nem azon van a hangsulyom, hogy kulfoldi. Hanem azon, hogy videken, az idos anyammal elve, hogyan talalok ennyi idosen fenntarthato kapcsolatot. Egyebkent 2 eve vagyunk egyutt itt kint.
márc. 31. 10:17
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
#5 mert magyar faszik nem járnak prostizni, mi? :D A magyarok szent lelkek…
márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
78%

Hozd haza. Mivel munkája nem lesz, a prostikat is fizesd neki. Vagy várj, neked sincs. Akkor fizesse anyád.Sok eszed van.

"Hanem azon, hogy videken, az idos anyammal elve, hogyan talalok ennyi idosen fenntarthato kapcsolatot"

Hát, igen. Nehéz ügy a társfüggőség.

márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
8: elgondolkodtato a valaszod, es minden ironia nelkul irom, csak kerlek ne legyel arrogans, attol sem neked, sem nekem nem lesz jo erzesem. Koszi. Egyebkent a tarsfuggoseg annyira nem jellemzo ram, hogy elotte 10 evig egyedul eltem, arra is kerlek, probalj eloiteletek nelkul hozzaallni a kerdesemhez. De elfogadom, h ez a velemenyed.
márc. 31. 10:32
 10/30 anonim ***** válasza:
83%

Hát, pedig akinek ez a legfontosabb, hogy találna pasit, az erősen társfüggő. Lehet, hogy valamikor nem voltál az.

Kérdésedre a válasz egyébként, hogy eszembe se jutna "hazahozni". Mondjuk azt se értem, egy németországi mérnök miért akarna magyarországi munkanélküli lenni.

#8

márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!