Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért engem hibáztat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engem hibáztat, hogy pocakot eresztett?

Figyelt kérdés

5 éve élünk együtt. Amikor megismertem deszka hasa volt.

Ma kis apus pocakja van.


Faradtan hazamegyek, kikönyörgi, hogy süssek neki palacsintát, azután meg velem veszekszik, hogy túl sok palacsintát evett, minek csináltam. Vagy a boltban betesz egy-ket péksüteményt, es miután megette ismét en vagyok a hibás, hogy miért engedtem meg neki. stb-stb


En sosem panaszkodtam neki, hogy megnőtt a hasa, mindig megyek vele túrázni, szóval nem az van, hogy miattam nem megyünk sehova sem.


ápr. 4. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem vállal semmiért sem felelősséget. Ha nem lenne palacsinta vagy pék süti, akkor az mondaná hogy sajnálnod. Ez van. Állj vele szembe és mond meg neki az ő hibája. Ne légy konfliktus kerülő. 41f
ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Ezzel a nárcisztikus pasival már régen szakítanod kellett volna.

Egyrészt cselédnek tart (miért te csináld meg neki a kaját fáradtan, talán ő nem tudja?)

Másrészt teljesen illogikus dolgokat hadovál. Hogy elhízott, az az ő hibája.

Dobd a francba, és keress egy normális pasit.

ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Valóban erős a gyanú, hogy a pasi nárcisztikus. Tipikus, hogy ő soha semmiben sem hibás, csak mindig mások. Elvégre ő tökéletes.

Nem fog megváltozni, legfeljebb még rosszabb lesz.

ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Mondd meg neki, hogy nem az anyja vagy, hanem a párja és, ha neki ennyire fontos a külseje, akkor vigyázzon rá. Felnőtt emberek vagytok elvileg.
ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Jezusom, szanalmas a pasid
ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Csak annyit kérdezz tőle ilyen helyzetekben:

"Kértem, hogy ennyit egyél?", majd hagyd ott. Talán észreveszi magát.

ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Nyugodtan mondd neki ilyenkor,hogy nem fogták a fejéhez fegyvert. Annyit evett amennyit akart. Arra meg,hogy miért csinálod meg neki,legközelebb válaszold azt,hogy ha el akar hízni,akkor csinálja meg magának. Vagy csak mondd neki,hogy nem leszel a csicskája.
ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%
Mondjuk nálam ott érne véget a történet hogy hazamegyek a munkából és a herének sütni-főzni kéne. Csinálja ezt az akinek két anyja van. És mindezek után a haspók még engem vádolna hogy miattam hízott meg. Hol lehet ilyen prémium hímeket találni? Ja, hogy Magyarországon. Na ezért (is) tipliztem el már rég ➡️🚪
ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!