Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Történt veletek hogy valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veletek hogy valakivel egy pár lettetek és a betegséged csökkent vagy eltűnt, esetleg pont hogy szakítottatok és utána szűnt meg egy testi állapotod? Ha igen, mi volt ez? És miért változott?

Figyelt kérdés

ápr. 6. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Egy számmal nagyobb lett a mellem attol, hogy lett egy barátom és ki is virultam.


És volt.olyan szakitásom ahol a sokktól 3 honapig aztán a menstruáciom se jött meg. Mikor szakitottunk először a hídnak indultam el. Teljesen "leállt" a szervezetem is.

ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
*a mellnövekedés nagyon feltűnő volt a barátom ki is akadt hogy létezhet ilyen?
ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
#1 Hízásnak nevezik.
ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem híztam. Pont hogy fittebb is lettem. A mellem nőt csak.
ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Mint amikor menstruacio elott megduzzadnak, de ez nem az volt. Mert abszolut szembetűnő is volt a változás.
ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

A boldogság egy kiegyensúlyozott élet, igen attól akkor elmúlhatnak fájdalmak is.


Ugyanúgy a depresszió is okozhat testi fájdalmakat is.

ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
1. Érdekes történet és pont ilyenekre gondoltam.
ápr. 6. 19:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Lett motivációm.
ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%

Hajjaj... de még mennyire.


Depressziós és pánikbeteg voltam a feleségem mellett, hosszú évekig (4-5 évig, amúgy 18 éve vagyunk házasok). Testi tünetek is voltak már.


Voltam sürgősségin is keringési és szívproblémákkal, de csak vélt betegségeket "diagnosztizáltak", semmi valós szervi problémát nem találtak sehol, pedig megjártam pár vizsgálatot. Aztán volt egy pont, amikor besokalltam és változtatni kellett. Nem váltunk el, továbbra is együtt élünk (a gyerekek miatt), de megegyeztünk, hogy úgy élünk tovább együtt, mintha csak barátok lennénk. Semmi elvárás, megfelelési kényszer és semmi hasonló ne legyen egymással szemben, ebben egyeztünk meg. Továbbá, nagyobb teret, szabadságot és szabadidőt, és főleg sokkal több énidőt adtunk egymásnak. Valahogy úgy, mintha szakítottunk volna.


Na, azóta egy szempillantás alatt eltűnt minden gondom, depresszió mintha sosem lett volna, pánikrohamom sem volt azóta és ez már két éve tart.


Megmagyarázhatatlan. Mi sem értjük a dolgot. A kapcsolatunk ezzel egyenes arányosan szintén 180 fokos fordulatot vett, olyan jól megvagyunk, mint még sosem. Biztos nem ilyesmire gondoltál és nem ilyen történeteket vártál, de gondoltam megírom. Valahol ez is hasonló ahhoz, amit felvetettél kérdést.

ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a hormonális betegségem kezdett el javulni a szakítás után, az új kapcsolatban. Az inzulinrezisztenciám javult, a közérzetem sokkal jobb, a pajzsmirigy gyógyszerből sem kell már annyit szednem.
ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!