Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan csináljam rendesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam rendesen a dolgom ?

Figyelt kérdés

Hogyan csináljam rendbe a dolgokat ? 27 éves nő vagyok

Párkapcsolatban élek! Együtt is élünk, tényleg próbálok mindent megtenni, velem van a hiba legyszives segítsetek.

Én 8 órában dolgozom, párom sajnos 10 órában!

Szóval mikor én haza jövők 2 óra hosszán van mindenre! Majd meghalok annyira sietek mindennel! Van 2 kis kutyánk! A napom úgy áll Haza érek du5 re.

Gyorsan bolt, haza érek főzés, mosás, portörlés, ablak mosás, mosogatás, kutya sétáltatás, teregetés, minden amit csak tudok, ebbe én vagyok a hibás, mire párom haza jön minden rendbe menjen, annyira sietek mindennel, hogy tiszta lila folt a testem, mert bele ütök mindenbe :D

Párom azt mondta nem kell sietni, csak ő azt nem érti ha elmosogatok miért nem lehet azonnal eltörölgetni a tányérokat , edényt, pohár stb.. és ha mosok, és meg száradnak 1 óra múlva a ruhák azt miért nem lehet ki vasalni és azonnal elhajtogatni… és tényleg probálkozok! De mit csináljak? Már nem bírom ezt a tempót… egyik percbe azt mondja nem kell sietnem, aztán kapom a lecseszést.. igen tudom másnap hajtogatok el..:( ami sok mert 1 nap a száradás :(



ápr. 8. 01:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%

Hát veled is vannak gondok bőven, nem csak a pároddal. Veled fejben. Ő meg egy lusta disznó, kihasznál. Most komolyan, erre mi szükséged van? Csak hogy legyen valaki, ne legyél egyedül?

Mosni, ablakot pucolni nem kell minden nap. Edényeket eltörölgetni egyáltalán nem. Majd megszáradnak a szárítón. Ruhák szintén. Kiteregetek, aztán van hogy onnan öltözöm😁

Tudod ki csinálná azt mint te...

ápr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
96%

Egyetlen dolgon kell változtatnod: olyan emberrel legyél, aki megbecsül, odafigyel rád, szeret.


45/f

ápr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%
Csinálja ő. Minek ugrálsz?
ápr. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
95%

Tudod mit csinálj? Hagyd el!


Ha most neki fogsz kevesebbet csinálni, vagy semmit meg fog titeket enni a kosz és megkapod milyen lusta vagy. Te csak egy szolga vagy számára és te butus mivel megfelelési kényszerben szenvedsz ugrasz neki.


Kit érdekel, hogy többet dolgozik munkahelyen? Te otthon kidolgozod még a beleid is és azt kapod, hogy többet kéne, másképp kéne csinálni mert nem jól csinálod, nem eleget.

ápr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én volt barátnőm így ment tönkre a török basa exe mellett. Már nem a barátnőm mert "eltiltotta" az exe tőle és amikor jött könyörögni, hogy felejtsem el, hogy inkább őt választotta elzavartam.


Napról napra főzni kellett neki, mosni a ruhákat, kivasalni, takarítani és egyszer amikor meglátogattam egy hatalmas kávéfolt volt a konyha falon. Akkor tört el nála a mécses és akkor mondtam neki, hogy nem értem miért ment le csicskába, miért nem együtt csinálják. Ő meg elmondta a párjának aki azt mondta, hogy nem kívánatos személy vagyok.

Igazából még rám is féltékeny volt, nemcsak az én páromra. Nem akarta, hogy időt töltsön el velem.

Nagyon vigyázz, az ilyen típusú mindenre képes, még arra is, hogy megverjen ha nem ragyog a ház.

A volt barátnőm is kapott, akkor kapott észbe...

ápr. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
94%
Hú, remélem, hogy csak kamu sztori, mert nehéz elhinni, hogy vki ilyen debil legyen, hogy 1 órával a mosás után száraz/majdnem száraz ruhákat vár, vasaltatni akar mindent, ill. egy felnőtt ember, úgy, hogy nem is bulizni volt, hétvégén du. keljen. Amikor elkezdtem olvasni, azt hittem, arról lesz szó, hogy te azért sietsz a házimunkával, hogy minél több időt tudjatok együtt tölteni, de erről szó sincs, csak megfelelési kényszered van, mert cseszeget. Kérdező, ha minden szavad igaz, nem neked kell még jobban kapkodni, hanem elgondolkozni ezen a kapcsolaton, ő vajon mennyire szerethet… Napi 2 órával több munka nála nem indokolja, hogy mindent te csinálj, az meg végképp nonszensz, hogy remegsz, hogy minden meglegyen, mire hazaér, különben elégedetlenkedik. Nekem ez bántalmazó kapcsolatnak hangzik, bántalmazó kapcsolat meg nem csak az, ahol meg is vernek.
ápr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
91%

Mondd, hogy troll vagy, mert ez nem emberi gondolkodás.

Hét közben én max. köretet vagy üvegest főzök. Mosás lemegy magától. Az nem annyira melós. Vásárolni minden nap felesleges, esetleg pékárut, többit hétvégén. 2 óra alatt én meg se főzök. Nemhogy a többit.

Az egyetlen jó tanács itt az, hogy hagyd el a pasit a francba.

ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem robotolnék. Oké, rendben te ezt megcsinálod, de akkor keresse ő a pénzt, tartson el téged és akkor mindig patyolat lesz a ház, meg vasalt zokni a szekrényben és 3 fogásos vacsora minden nap. Munka után biztos, hogy nem kezdenék el házi cseléd lenni. Én alapvetően is azt az elvet vallom, hogy szívesen megcsinálom a házimunkát, de akkor amikor én akarom és úgy ahogyan én akarom. Ha a férjemnek nem tetszik, nyugodtan be tud állni és be is szokott, hogyha valami őt zavarja. Repülne, ha vasalt ruhát meg ilyeneket akarna. Nem vagyok csicska. Szerintem te sem vagy az. Javaslom, hogy ettől a hím egyedtől minél hamarabb szabadulj meg!
ápr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök gázabb mint a másik. Te magadtól csicskulsz, magadat sem tiszteled, a párod meg rabszolgát tart. Szép
ápr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
64%
Nézd, ő téged egyáltalán nem szeret és tisztel. De valljuk be ilyen lábtörlőt hogyan lehetne? Végtelenül nagy nulla vagy. Megtehet veled bármit.
ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!