Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire elfogadható ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható ez?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek húzós 1,5hete volt, szinte aludni jött haza.


Én ezalatt intéztem mindent, a dolgait, bevásárlást, kaját stb. hogy tényleg ne legyen gondja semmire és a dolgára figyelhessen csak. Reggel keltem vele, dolgoztam én is. Este megterítettem a vacsihoz, elpakoltam stb h tudjon aludni menni.


Nem tudom, de normális hogy meg se kérdezte hogy vagyok, mi történt velem..? - mintha én nem is lettem volna sehol..ilyen érzésem van..


Nem


máj. 1. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Majd ha lesz energiája, megkérdezi.
máj. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen, normális. Adj neki időt, hogy kicsit visszatérjen belé a lélek.
máj. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Attól függ, hogy milyen a bioritmusa. Nem aggódik valamin nagyon magában?
máj. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
23%

Bioritmus...etsém..


No, a kérdés, h ő ezt mivel kompenzàlja? Idővel megunod, h a màsik b@szik ràd, te szolgàlod az igényeit...

máj. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Én most csináltam végig egy cég szétválását...(főkönyvelő vagyok egy multinál) nemreg zárult le. Az utolsó 3 hétben, azt sem tudtam merre vagyok arcal előre. Férjemet most léptették elő, megünnepelni sem tudtuk...Ha nem kértünk volna fizetett segitseget, (takaritónő) felette volna a mocsok a házat. Hullafaradtan zuhantunk egymás mellé az agyba, (néha furdés nélkul) mindezt ugy, hogy mindketten otthonrol dolgozunk! 😏

Uh. jah, normális, a kerdes az, hogy milyen erős a kapcsolatotok, es a nehéz idoszak után, van e ereje(és főleg)/kedve, "együtt" lenni, megélni a kapcsolatot.

máj. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Inkább azt érzem én "szolgálom" őt.


Szól mi kell neki a munkához, vagy mit segítsek és már intézem is/ estére megvan hogy másnap tudja vinni.


Automatikusan intézem a teendőink, csak neki ne legyen rá gondja..


Hasonló helyzetben ezt tőle nem nagyon kaptam vissza

máj. 1. 09:00
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

6

Na ez viszont gáz, ha te nem kapod vissza. Megkoszoni legalabb?

máj. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Minek csinálod? Ha hasonló helyzetben ő nem így viselkedett akkor te miért? És amit itt írt valaki, hogy annyira fáradt, annyira nincsen egy perce sem... Hát ez hülyeség. Attól, hogy nincsen egy percem, nem tudom hol áll a fejem attól még látom, hogy a párom csinál mindent amiből nekem is ki kéne vennem a részem. És akkor bármikor amikor mondjuk megfőz és leülünk enni vagy megyünk lefeküdni, de akár ha csak én vagy ő megy, két szóban megköszönni, elmondani, hogy mennyire jól esik a törődése stb napokig, hetekig nem jut eszébe ill. erre nincsen egy perce? Ez úgy hülyeség ahogy van. Megszokta, hogy van egy szolgája, természetesnek veszi, hogy ő rendezi a saját dolgait a másik meg minden mást. Ezek 1-2 perces dolgok, ha valakinek ez nem jut eszébe, hogy aki mindent megtesz érte annak is vannak érzései, szükségletei és szeretetből teszi akkor az az ember lesz@rja a másikat. Szerintem ha szóvá teszed még neki fog feljebb állni, ő lesz megsértve, hogy te nem érted meg őt. Próbáld ki, meglátod. Kuka a csaj.
máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Ehhez is kell a gyakorlat. Aki otthon nem azt látta, hogy a szülők kifejezik szóban is a szeretetüket, az elégedettségüket, a hálájukat egymás felé, annak ezt tudatosan tanulni kell. Mondd el neki az érzéseidet, mondd el, hogy örömmel leveszed a terhet a válláról, viszont rosszul esik, ha nem kapsz köszönetet.
máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem csak most ilyen, hanem máskor is. Lehet, hogy részéről kihűltek az érzelmek.
máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!