Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintem nekem egyátalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nekem egyátalán nem való a házasság. Utálom az iranyitasmániát ás azt,hogy mindenrol be kell számolni. Vagy ez a férjek sorsa?

Figyelt kérdés
Hova megyek,mit csinálok,mindenért faggatózik. Miért megyek fel az emeletre,mit csinalok a szamitógépen...stb stb... Meg ha veszek valamit, mi az és honnan van?

#házasság #hajam kihullik
máj. 14. 16:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

A feleségednek nem való a házasság szerintem.

Én nem faggatom ki a férjem minden mozdulatát. Ő se az enyémet.

máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
a hideg kiraz ha meghallom,hogy "honnan van"... de meg akkor is ha viragot vettem neki vagy egy uveg bort vittem haza estere. Utalok mindenrol beszamolni, nem az anyam...en meg nem vagyok tizenéves... - szerintem. Korabbi baratnoimmel nem volt ilyesmi, bar veluk nem voltam hazas es nem is laktunk egyutt. Lehet ez csak a hazassag utan van? vagy tulgondolom? Mostanaba sokat filozofalgatok ezen.
máj. 14. 16:54
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Elég furcsa, mert gondolom nem pár hónapja ismered ha már házasok vagytok, előtte nem volt ilyen?

Nekem ez inkább gyanakvó viselkedésre vall, mintsem irányítasmániára feltétlenül.

máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
10 eve vagyunk egyutt, 6 eve hazasok
máj. 14. 16:59
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Mi sem együtt élve, sem aztán házasságban nem műveltük ezt egymással.
máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
És a 4 év alatt, mielőtt elvetted, nem volt ilyen? Én ezt erősen kétlem.
máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Jogod van elválni és akkor nem kell nyafognod.
máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktatok beszélgetni vagy együtt programot csinálni? Lehet, hogy csak kapcsolatot keres veled, és ez maradt az egyetlen témája.
máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem a házassággal van a baj, hanem a feleségeddel.
máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

1-es írta jól, nem feltétlenül neked nem való a házasság, hanem a feleségednek.


Az én feleségem is ilyen volt, de csak addig, amíg itthon volt évekig a gyerekekkel. Ő nem dolgozott. Csak a gyerekek és a háztartás volt neki, itthon volt színre nonstop. Persze egy csomó dolgot csináltunk együtt is. De mindenről ő is tudni akart, stb, amiket te is írtál, plusz nálunk a pénzt is ő kezelte, mondjuk sosem rosszul, úgyhogy ezt nem bántam annyira.


Nálunk akkor változott ez, amikor elment dolgozni és végre elhitte/megtapasztalta, hogy rajtam és az itthoni dolgokon kívül is van élet :)


Azóta sokkal önállóbb lett, engem is sokkal jobban elenged bárhova, illetve itthon is sokkal szabadabb lehetek, enged énidőt és bizonyos szinten van külön kasszánk is, mondjuk továbbra sem szórom a pénzt én sem, de legalább tudok megtakarításba rakni (ez persze azzal is könnyebbé vált, hogy már nem egy keresetből élünk).


A feleséged dolgozik? Nincs túl sokat egyedül, illetve nem függ túlságosan tőled?

máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!