Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Külön hálószoba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön hálószoba?

Figyelt kérdés
Vélemény mellette, ellene?

2014. febr. 24. 21:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A tantrában pl. javasolják a külön hálószobát, de még inkább a különélést. :D
2014. márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Külön bolygó... :D Terraformálásra lehet jelentkezni? :D Viccet félretévé, a #9-es hölgy tökéletesen megfogalmazta! A párommal olyan harmonikus kapcsolatban élünk, hogy félszavakból, apró mozdulatokból is megértjük egymást. Van olyan, hogy másfél-két órán keresztül egyetlen szót sem szólunk egymáshoz, de tudjuk azt, hogy egymás mellett vagyunk, egymásnak vagyunk! Közben meg-megérintjük egymást, meg-megpusziljuk egymást, és örülünk annak, hogy anno 6 évvel ezelőtt egymásba botlottunk. El sem tudnám képzelni az alvást az én királynőm nélkül, pedig néha ő is tud büdiket pukizni. :D (29/f)
2014. márc. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én el tudnám képzelni, abban a formában, hogy mondjuk van egy marha nagy házunk, sok szobával, ahol a nappali, gyerekszoba, mi hálószobánk mellett is még mindig marad hely, akkor szerintem lehetne mindkettőnknek egy-egy saját szobája is. Ha lenne ilyen szobám, akkor lenne benne ágyam is, és ha épp olyanom lenne, simán aludnék benne egyedül is. Meg úgy egyáltalán, én csípném, ha lenne egy saját szobám, mert néha jól esik egyedül lenni, és egyértelmű lenne, hogy ha épp bent vagyok, akkor egy kicsit magamban szeretnék lenni. De a közös hálószobát nem szüntetném meg semmiképpen, mert szeretek együtt aludni a párommal. Viszont néha horkol, és időnként pont fel is ébredek olyankor, és akkor már nem tudok visszaaludni, ha ezt a kakofóniát kell hallgatnom, és sajnos még nem jöttem rá, hogyan lehetne abbahagyatni vele. Ilyenkor például minden további nélkül átvonulnék a saját, privát szobámba. De pl. akkor is, ha beteg vagyok, egyrészt, hogy őt ne fertőzzem össze, másrészt betegen nekem is kényelmesebb lenne egyedül, mert nem aggódnék azon, hogy a folyamatos forgolódásommal, orrfújásommal, orrcseppért való felkelésemmel, meg hasonlókkal nem ébresztem-e fel.

Na de ez közös háló, plusz két külön szoba elég nagy luxus szerintem, nem hiszem, hogy valaha lesz ilyenünk, de azért én meg tudnám szokni :)

2015. máj. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
isteni dolog , en imadom es semmit nem befolyasol a sexualis eletunkon.
2015. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!