Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon szeretlek, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretlek, de nem bírnék veled együtt élni?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolat, heti 3-4 napot vagytok együtt, imádjátok egymást, harmonikus és vidám a kapcsolatotok, de a párod azt mondja, képtelen összeköltözni veled, mert bár szeretne együtt élni, de képtelen.


Mire gondolnál?



2014. júl. 21. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

4 év után szerintem szakítanék vele, ha ezt mondaná.

Gondolom nem tinik vagytok már, egyszer tovább kell lépni. Ha ő 4 év után is ezt érzi, akkor később mi változna meg? Mikor lenne képes házasodni, gyereket vállalni veled? (ha vannak ilyen terveitek)


Szerintem komolyan beszélgessetek el erről, mert ez így nem tudom, hová vezet...

2014. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

arra gondolnék, hogy fél komolyabban elköteleződni

4 év után az összeköltözés már nem korai, beszélj vele

2014. júl. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg van valami a háttérben.

Lehet, hogy a függetlenségét félti esetleg a magánszféráját próbálja védeni. Ha annyira nagy a szerelem akkor az a kérdés, hogy mitől fél? Szerintem beszéljétek át a dolgot.

2014. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!