Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A férjemmel úgy indult az egész hogy előszőr a neten ismerkedtünk de nem volt elsőre szimpatikus mert erőszakosnak és önzőnek tűnt és le akartam rázni.

Nem sikerült mert ő folyton küldözgetett leveleket.

Utána összejöttem egy pasival aki személyiségben megegyezett velem csak egy volt az ellentéte nem tudott ki állni önmagáért és mindenben a szüleire hallgatott végül szakítottunk. Csak hogy én azért a pasiért feladtam az albérletemet hogy együtt élhessek vele még időt se kaptam hogy kereshessek ujat. Így fel adva a büszkeségemet segítséget kértem adtól akit az elején a természete miatt leráztam. Ő befogadott magához csak hogy az anyjával élt aki eléggé sárkányul viselkedet velem szemben és külön mentem egy albérletbe. Ő pedig hogy nehogy az anyja miatt engem elveszítsen külön költözött az örökölt garzon lakásába és feszt tepert utánam szédítgetett mível szakítás után voltam ez nekem inponált és eléggé megszerettem. Majd elvesztettem a munkámat mint pályakezdőt csak 6hónapig alkalmaztak felvették a támogatást utánam majd az lejárt és elküldtek. Hozzá költöztem. Az együtt élésnél az ember kiismeri a másikat a legjobban. Nos én kiismertem és abban nem volt köszönet. Ő sok mindenben az anyjára hasonlít rá adásul manipulatív személyiség tárgyiasított engem és mindig turkált a cucaim közt és a régi naplomat is elolvasta majd számonkért azokból a részekből amik neki nem tetszettek úgy bánt velem mintha én egy rossz ember lennék de közben azért sexuálisan használt engem majd elvárta hogy én vezessem a háztartást. Ami tetszett neki eleinte és az anyja rá mondta hogy nem jó akkor utána már neki se tetszett pl.nyak kiszivás neki ez tetszett de miután az anyja meglátta rajta azt mondta hogy ez a leg undorítobb dolog és hogy ez olyan mintha bántották volna nehogy már hadja. De ő az én nyakamat mindig kiszivta és ha panaszkodtam akor én szégyelem. Sok mindenben egyoldalú volt és mindig éreztette velem hogy azaz ő lakása és én kussoljak ha valami nekem nem tetszik mert az ő helyén vagyok huzzam meg magam. De valahányszor több napig nem sexeltem vele utána meg jött dörgölödni és elérte amit akart. Féltékenységből többszőr is bántott és egyszer se bánta meg mondván én kerestem a bajt. Ezért feljelentettem bántalmazásért és utána neki állt feljebb nem akartam hogy azt higyje bármit megtehet csak mert én lakom nála. Az anyja mindig ellenem uszította ő meg ideges volt és piával vezette le. Ő haza hozhatta a munkahelyi gondokat de én nem tehetem meg mondván nem kiváncsi rá őt ne stresszeljem.

Amikor el akartam hagyni mert elegem lett a zsarnok és kiskirálykodó viselkedéséből szerelmes voltam mert érzelmileg játszott velem hol szeretetre mélto volt hol pedig átment zsarnokba (amikor nem az volt amit ő akart) neki szabadott büszkén viselkednie és kedve szerint lehordania mindenek de én nem tehetem meg vele folyton meg félemlített és úgy beszélt velem mint egy senkivel. Amikor elhagytam utánam jött majd direkt felcsinált csak hogy magához kössön és hogy a gyerekért majd én változzak meg mondván csak velem van a baj csak miattam veszekszünk. ( Persze mert amikor nem az van amit ő akar akkor bánt és kiabál és követeli hogy az legyen amit ő akar úgy tesz mintha ő olyan okos lenne és tökéletes és csak én lennék a szemét és a rossz folyton mindenkinek csak a saját szempontját meséli és sajnáltatja magát) a lényeg hogy hozzá mentem mert sajnos biztam benne ha el akar venni akor csak szeret és nem csak rajtam fitoktatja magát de amint össze házasodtunk egyből azt nézte a neten hogyan lehet elválni és a válással fenyegetett valahányszor számára nem kedvező dolgok voltak. Amiért engem bántott pártfogohoz kell járnia és neki áll feljebb mondván hogy jogosan tette és bárki más is igy viszonyult volna. A gyereket elvesztettem idegi alapon. Mamár nem bánom mert ilyen élet mellett nem is lett volna jó. Többszőr is meg kaptam azt hogy számára a ház és a pénz a legfontosabb és nem én. Meg azzal poénkodott hogy a házasági pappír tulajdoni lap hogy ő birtokol és valahányszor haragudott rám én sosem érhettem hozzá de amikor én rá akkor is erőszakkal nyult hozzám. olyan mintha egy bábként kezelne vagy mintha én lennék a próba babája más nőkkel is így bánna vagy csak velem mert nem folyamodok jobb fegyverekhez hogy én kerüljek fölé? mert ő folyton hatalmi harcot vív ellenem.



2014. szept. 30. 05:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sok ez így reggelre.
2014. szept. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez még délutánra is sok lenne.
2014. szept. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudtam ennél tömörebben fogalmazni szóval szolidarítást emberek!
2014. szept. 30. 05:52
 4/15 anonim ***** válasza:
Nagyon komolynak tűnik, de remélem azért nincs nagy baj. Remélem, hogy minden jobbra fordul, ha azt írtad le, hogy a dolgok rosszul állnak.
2014. szept. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miert vagy vele, miert nem huzol el tole, es soha eletben ne alljal vele szoba..A sorsodert Te is hibas vagy mert mindig maradsz, es mindig elveszed vele a kontaktust.. En ha egyszer eletben bantana valaki, azzal soha eletben tobbe egy szot sem valtanek, es otthagynam azonnal, tobbet nem lenne mit beszelnunkl. Te meg visszamesz, terhes maradsz, ossze-vissza kommunikalsz ezzel a utodottel. Szepen keresel munkat, elhuzol alberletbe, nem mondod el hova, es lecsereled a telefonszamodat es nem allsz vele szoba.. semmire nem reagalsz Amit mond.. mert ha o mond valamit, te visszaszolsz es allandoan ujratermeled magadnak..es fogsz majd talalni magadnak valami normalis ferfit.
2014. szept. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mire végig értem, elfelejtettem, hogy mi a kérdés...

Na de: nem értem mért voltál vele ennyi ideig ha ő ilyen? És még hozzá is mentél...meg direkt felcsinált...atyaég...

2014. szept. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Még mindig együtt vagytok?
2014. szept. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna visszamenned hozzá!Jézusom!Nekem is volt egy ilyen pasim,egy évig birtam,minden hétvégén megvert.Az utolsó hetekben nagykéssel feküdtem le aludni,(Bendegúzosan: vagy te nem leszel,vagy én)betelt a pohár.Isten bizony megöltem volna!Ma már hihetetlen számomra hogy ilyen helyzetben éltem!

Ne várd meg míg idáig fajul a helyzet!Nincs jövőd ilyen ember mellett.

2014. szept. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha ennek csak a fele igaz már az is sok, régen el kellett volna húznod! 5-ös jól mondta szakítsd meg vele a kapcsolatot és tűnj el az életéből!
2014. szept. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Utána összejöttem egy pasival aki személyiségben megegyezett velem csak egy volt az ellentéte nem tudott ki állni önmagáért és mindenben a szüleire hallgatott végül szakítottunk."

Pedig összeillettetek volna, mert te sem állsz ki magadért.

A férjed nem lesz mindig ilyen. A kor előrehaladtával egyre rosszabb lesz. Elég fiatal lehetsz. Ne akard ezt a kapcsolatot helyrehozni. Még van időd próbálkozni.

2014. szept. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!