Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetem jó ha a párok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetem jó ha a párok minél több dolgot megtapasztalnak együttélés elött? Példa lenn.

Figyelt kérdés
Most megyek két napra a baràtomhoz. Viszont megjött a havi, nagyon. Igy mèg sosem voltam nàla. Mindig csak ugy hogy nem volt meg ill egyszet ugy hogy csak picit. nagy baj igy most szerintetek? Elvègre ez az élet velejàroja. Csak sajnàlom őt (meg azert magamat is) hogy igy nincs szex,csak én neki szàjjal.
2015. máj. 21. 08:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Simán szexelhettek most is, ha kívánjátok, csak gumi kell + egy törölköző alád. Ha finnyás, és ezért nem akarja akkor meg gondok vannak szerintem. :D
2015. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok???
2015. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Elvègre ez az élet velejàroja."

Pontosan. Pont annyira természetes, mint, amikor igénybe veszed nála a wc-t.

Ő is tudja, hogy létezik a menstruáció.

2015. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%

Sose értettem ezt a menzesz közben szexelést. Exem kifejezetten beindult rá, csak pislogtam rajta O.o Ez tényleg ennyire bejön a pasiknak?

Különben is, akkor fáj minden, meg túlérzékeny. Én akkor még azt is nehezen viselem, ha túlságosan összebújunk...

2015. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

érdemes.


Vallom, hogy kevés dolog van, ami jobban összekovácsolja a párokat, mint egy közösen elkapott fosós-hányós vírus. ( főleg, ha egy wc van és legózni kell, hogy épp ki megy-és minek:D )


Egy olyan után, már merem mondani, hogy "teljes a bizalom" :D


A menstruáció nyilván nem ilyen drasztikus, de hasonló összekovácsoló-erővel bír.

2015. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!