Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a problema? Normalisak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a problema? Normalisak ezek az erzesek? En akartam, de elbizonytalanodtam. Megoldas?

Figyelt kérdés

Parommal 7honapja jarunk.

Alapbol elorebb vagyunk,az ismerkedos jarasnal, mert mar 5honapja minden este egyutt alszunk,hozzam jon melo utan,vagy en hozza a hetvegeket is egyutt toltjuk.


Most ugy dontottumk hozzank koltozik.

Hatalmas csaladi hazban lakom a szuleimmel,es a felso szibten megkapjuk. Persze nem ez a vegleges terv,de egyelore jo ez...majd meglatjuk megy.e es merre tovabb.


De valami valtozott... Feszult vagyok es a parom is.

O neki nyilvam fura hogy idecuccol es hogy beilleszkedik...plusz gondolom O is fel hogy menni fog.e stb.

Idot kert,hogy beleszokjon... Mondom oke.

Tobb melot vallal,hetvegen is, en keveslem az egyutt toltott idot...O 1zt mondja ez a sok melo atmeneti.... Ez a honap hajtos, kicsit legyek turelmesebb...de en egybol arra gondolok hogy menekul elolem...es inkabb melozik...

Meg feszultebb,mint eddig... Es mivel minsketten melozunk,igy a koltozessel is haladni kell es olykor kapkodunk...igy keveset tudunk egymassal romantikazni stb.

En mondtam hogy felek,hogy eltavolodunk egymadtol... Azt mondja nyugodjak meg,szeret csak most ez ilyen feszkos uj helyzet



De ami bennem van,azt nem tudom hova tenni.

Eddig akartsm hogy koltozzon,vartam a festest,a butorpakolast, akartam hogy egyutt csinaljuk az ezzel jaro dolgokat.

De most.... Ugy erzem elegem van.

Nagy nyug az egesz... Kicsi dolgokban is osszekapunk, en egybol sirok ha O felemeli a hangjat....ideges es merges vagyok ra egyre tobbszor...

Pluszba felek attol,hogy nem fog menni ez nekem.

Beparaztam kicsit... Osszezavarodtam.

Eddig azt akartam hogy cuccoljon ide, erezze otthon magat, DE most mar zavar hogy akarhova nezek a sajat szobamban az O holmijat latom....

Eddig boldogga tett,hogy csipu anyumat...DE mar anyamra us feltekeny vagyok,mert TUL kedvesek egymassal... Zavar hogyha a parom velem undok,anyammal akkoris kedves

Nem ertem....raindult anyamra,vagy mivan???????

Rohogcselnek,ha anyam beszelnparom figyel ra... Mondom ma total kiakasztott bogy vlem bunkozott anyammal meg jofej.

Megkerdeztem hogy mit erez anyummal szemben,mennyire birja?

Total meglepodott,azt mondta hagyjam a hulye kerdeseimmel es erre valaszolni sem akar,mert beteg a kerdesem.

Amugy parom 29 anyam meg 58.

En mar mindenre gondolok....


Eddig azt akartam hogy szolgalja ki magat nalunk...most idegesit ha benyulkal a szekrenybe....


Ma mondta,hogy menjek el nezzek szekrenyt...de mar ahhoz sincs kedvem...


Azt erzem hogy elegem van belole es a hulyesegeibol.

Eddig szerettem,imadtam...rajongtam erte...mostmeg ugyerzem nekem ez nem megy


Es tokre ugy erzem hogyha erre az egesz koltozeses.pakolasra gondolok elkap a rosszullet.

Egyszeruen nekem ez mar sok....

Nem tudom mit akarok... Sokkal tobb a konfliktus helyzet amiota elkezdett idecuccolni.

O azt mondja azert ilyen tavolsagtarto velem,mert en mindig hisztizek es balhezok,meg feltekenykedek ok nelkul es ez neki sok....

De en meg ugy erzem hogy O engem nem szeret.


Lehet rossz lepes volt a koltozes? Megoldas,hogyan tovabb?/


2015. máj. 22. 15:55
 1/9 A kérdező kommentje:

Eddig eszenbe sem jutott hogy feltekeny legyek a sajat anyamra. .de mostmar ra is az vagyok.

Idegesito hogyha veszekszunk es velem (akit elvileg szeret a parom) undok eg bunko,mihelyt megjon anyam vele meg jofej es kedves meg elozekeny... En ezt nem ertem,frankon rastartolt anyamra?????


Zavar engem ez az egesz. Ma is bemegyek a,, kozosnek szant,, furdonkbe es tele van az O cuccaival minden...baromira zavar.


Kerdezte hogy pakolhat.e a szobamba,kiviheti.e a monitoromat,ugysem hasznalam mondom,, persze,,.

Erre kirakta a helyere az O laptopjat,hogy ez mostantol,, kozos,, ez is idegesit.


Azt akartam hogy cuccoljon ide,de mostmar fura erzesek vannak bennem.

Mintha valtozott volna az iranta erzett szerelmem


Mitortent???

2015. máj. 22. 16:02
 2/9 anonim ***** válasza:
Az írásodból az jön le, hogy tényleg nagyon zavart vagy. Én a helyedben egy kicsit megpróbálnék pihenni, ne agyalj ezeken a dolgokon. Kapcsolj ki, és hagyd, hogy alakuljon minden a maga útján-módján. Koncentrálj valami másra...az meg, hogy anyudra ráindult, tényleg elég ökörségnek tűnik...
2015. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Attol isbfelek,hogy mar nem szeret...feszult O is... Es ez a sok vita kettonk kozt.

Naponta 10x mondja hogy szeret,ha dolgozik keres telon vagy ir uzit.... Ha melozok hoz nekem ebedet, vagy ertem jon ha tud... Se ha nem akkor odaadja a kocsijat hogy menjek vele meloba.


Valami megis mas...


O miert feszult?

Kinek valtozott a szerelme,neki vagy nekem???

2015. máj. 22. 16:05
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt.


Igen,totisan minden bajom van. Megint sirok.

Betegesen feltekeny is vagyok... Mondom mar anyamra is,pedig eddig is joban voltak,de most szembe tunt hirtelen.


Ha foglalkozik velem az zavar hogy (aha tuti szinlel vagy kamu) ha meg feszult es melozik arra gondolok hogy nem szeret.


Ahhh,nemertem.mostis bogok

2015. máj. 22. 16:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Te totál nem vagy ép! Én 21 éves vagyok, a párom 28, anyám 38 (szóval a te anyudnál 20 évvel fiatalabb!) - mindössze 10 év van közöttük, és tök jól elvannak, sokat viccelődnek, csipkelődnek, de meg se fordult a fejemben, hogy féltékeny legyek! Az anyámról van szó, basszus, normális embernek eszébe se jut, hogy az anyja akarna valamit a gyereke párjától! Bocs, most nem bántani akarlak, csak őszinte vagyok és nálad valami nagyon nem stimmel. Sokszor veszekedünk mi is, de szüleimmel mindig normális, kedves, tisztelettudó, szerintem ez így KELL hogy legyen, vagy jobb lenne ha úgy beszélne anyáddal mintha a seggéből rángatta volna ki?? A párok veszekednek, amikor mi összevesztünk, én se beszéltem úgy a szüleivel mint egy paraszt, miért is kellett volna? Ez nem így működik.
2015. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Istenem, már megint te?! A korábbi kérdésednél is fogtam a fejemet... Már sajnálom szegény srácot, amiért ilyen hisztérikával jött össze. Mintha szánt szándékkal keresnéd benne a hibákat, amikbe beleköthetsz :S Francért vagy még vele együtt, ha ennyire zavar téged lassan már a létezésével is...
2015. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös, "normális embernek eszébe se jut, hogy az anyja akarna valamit a gyereke párjától!" - persze, de hát ismerek azért iylen esetet.

Kérdező, hát zavart vagy, az látszik.

Anyádat szerintem is hagyd ki, hát ott a férje is, nem?????


Hogy a páros feszült, az világos, ő csöppent új helyzetbe.

Bár abból, hogy több melót vállal arra következtetek, hogy nem nagyon érezte ezt sikeresnek.

Erről nem ártana beszélni vele.

Meg arról sem, hogy te ezt egy szép, közös dolognak képzelted, nem egy ilyen technikai lépésnek.

Az meg, hogy idegesít téged a jelenléte, illetve annak a nyomai - mert akkor nemigen van jelen - szerintem azt jelenti, hogy annyira azért te se gondoltad át, hogy az együtt éjszakázás, meg az együttélés között óriási a különbség.


A baj az, hogy a továbblépés a visszalépés volna, de az meg már olyan szakítás szagú dolog.

Szerintem nem az érzelmeitekről beszéljetek, hanem a hogyan-továbbról, ha az menne, akkor ott is maradhattok.

2015. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszi utolso.


Nos, sokat beszeltunk errol.

Azt mondta azert megy szombatonkent melozni,mert 100%a muszakpotlek. Es ogy tudunk gyujtogetni.

Mondta hogy ez a honap lesz ilyen,utana egy darabig nem lesz erre lehetosege....es ki akarja hasznalni.


Amugy ez a szombati melo 6-15ig tart,tehat utana velem lesz.

Mobdta hogy fessunk tovabb es menjunk el butort venni egyutt,meg amit meg akarok.

Szoval foglalkozik a dologgal....szerintem ez jo jel.


Mondja,hogy szeret, csak felek hogy mivan ha nem megy az egyutteles. Azt mibdta ,,Edesem,ne felj es ne kattogj,szerintem menni fog,jo lesz. Ha meg megsem,akkor kitalalunk valamit,,


Amugy a szombati melot mar az idekoktozes elott is elvallalta,ezelott 1hete

2015. máj. 22. 23:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Javult a helyzet azóta?
2015. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!