Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan tudnám megoldani hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megoldani hogy kevesebbet lássuk egymást a férjemmel?

Figyelt kérdés

Ő dolgozik én gyesen vagyok itthon.

Hazajár délben ebédelni úgyhogy amíg nem lát kb 4-5 telik csak el.

Egyébként 2 nap dolgozik 2 nem 2 napot dolgozik 2 nem és így megy minden nap, így van a műszakja.

Attól félek megunjuk egymást annyira sokat lássuk egymást.

Sokat kerülgessük egymást, 11 napja szexelünk utoljára.

De pár nap múlva se ha nem szexelünk akkor megjön a havim és ismételten 1 hétig nem lesz semmi, és akkor úgy állunk hogy 3 hét lesz amíg nem szexelünk.

Szerintem azért sem kíván mert rengeteget lát és annyira megszokott engem.

És nem válik be az hogy hagyom hogy ő kezdeményezzen hagy vadásszon engemet, egyszerűen nem igényli 30 évesen a szexet, nem is beszél róla, olyan esetekben jut eszébe mikor 100 %-hogy nem lehet mert pl sétálunk az útszán, mire hazaérünk elszáll az ihlet első a számítógép.

Nem csodálom hogy unja a szexet, mindig ugyanazokban a pózokban szexelünk, de ő ragaszkodik hozzá hogy úgy kell csinálni mert ő úgy szereti.

Én is úgy szeretem de már én is unom, talán maga a szexet is hogy ugyan az a lényege, de azért hiányzik maga az érzés.

Ő nem hajlandó semmin változtatni neki így jó, elegem van abból hogy csak én dobjam be magam, ő meg semmi.

De ha szexis ruhában fekszek az ágyban azt sem veszi észre mert a számítógép mindig fontosabb.

Lehet hogy külön kéne megint aludni pár napig hogy hiányozzak neki?

Nem hiszem el hogy csak nekem jut mindig eszembe hogy szóba hozzam a szexet is.

Egyáltalán az segít hogy ha kevesebbet lássuk egymást?

Vagy teljes ellaposodáshoz vezet?



2015. jún. 5. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ahhoz, hogy ne laposodjon el, 2 ember kell... és az nem elfogadható válasz, hogy neki jó így, mert azzal kb lexarja az igényeidet. :( Egyáltalán nem partner, csak lakótárs.


Nem tudsz valakihez átköltözni pár napra? Anya, barátnő? Mondván, hogy csajos napokat szeretnél?


Nem tudom, ez mennyit segítene... mert a gépfüggőség nem túl előremutató dolog...

2015. jún. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bence_ ***** válasza:
100%

Amikor dolgozik külön vagytok.

Itt más a gond van. Nem az együtt töltött idő a probléma.

2015. jún. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem meg igen!

Amikor jelen vagyok és kérdezek valamit tőle vagy hozzá beszélek egyszerűen nem figyel rám , 2-3 * mondom el mire flegmán visszaválaszol hogy Mi van már? Jó elismerem néha tudok jelentéktelen dolgokról fecsegni ami őt nem érdekli de dől belőlem.

Idegesítem akaratomon kívül.

Állandóan elfoglalt, de hasznos dolgot nem csinál vagy filmet néz vagy valamit babrál,vagy alszik de őt sose szabad zavarni.

Sajnos nem bírom megállni hogy ne szóljak hozzá.

Egyébként egy borzasztó természete van és nagyon trehány.

Mindig azzal hogy nem hagyjuk őt pihenni.

Egész nap mégis azt csinálhassa amit akar.

Lehet hogy már megbánta hogy összeköltöztünk és elvett feleségül csak már úgy gondolja nincs vissza út.

Egyszer említette nekem ,mikor beszélgettünk erről, hogy ő nem akar még egy nőt , ő nem akar még egy nőt kiismerni, ő már megszokott engem és neki így jó, szóval esze ágában sincsen más nőkkel kezdeni új életet .

Régebben nagyon sokat veszekedtünk heti szinten volt egy hatalmas veszekedés apró dolgokon és szinte szidtuk egymás anyukáját, na ez most kb másfél hónapja nincs, talán nem vagyok depressziós , nem veszem úgy a dolgokat magamra.

Lehet a természete ilyen de olyan csak eleinte volt hogy ő húzott engem hogy szexelni akar, most meg csak megkérdezi egyszer hogy ,szexelünk?. Hozzám sem ér hogy kezdeményezzen, válasz alapján cselekszik.

Szülés után volt egy időszak mikor elutasítottam mert nem kívántam és fáradt voltam csak aludni szerettem volna, amúgy is másfél hónapig nem volt szex szülés után, mert nem szabadott, utána csak 2 hetente volt.

Van mikor 2 hétig semmi aztán 1 héten 3-szor is van.

Pár hónapja nagyon ráállt a durva szexre, élvezi ha töröm neki......aztán automatikusan 3-4 napig nem lehet semmi mert nem bír és érzékeny a nemi szerve.

Én mindig is vágytam arra hogy egy fél órát ülhessek az ölébe, ruhástól ölelkezzünk csak hogy érezzem a melegét, gyengéden simogasson, sajnos ezt még soha nem kaptam meg tőle, olyan a keze mint egy sziklának, durva és erős.

Arról nem is beszélve hogy nincsen ideje velem ücsörögni, mert inkább szívesebben nézne egy filmet.

2 perc alatt le vagyok tudva, megölel és az első útja a számítógép.

Szerencsére van 2 gép is a házban de amerre megy , ahol van épp ott kapcsolja be a számítógépet a filmet és úgy hagyja van mikor mind a két helyen ugyanaz megy egyszerre, van hogy 2 napig ki sincs kapcsolva a számítógép, napara sose.

Olyan felelőtlen mint egy gyerek.

Nincsen napirend.

Segítsetek kitalálni mi a baja ennek a pasasnak!

Ő vele képtelenség ilyenekről beszélni, mert semmit nem lehet kihúzni belőle.

2015. jún. 5. 09:13
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
sztem sem segítene a dolgokon, ha kevesebbet látna. Vmiért azt érzem, h ha nem tudjátok ezt megbeszélni, nem ismeritek el mindketten h itt komoly probléma van; csak rosszabb lesz. Ezen közösen kellene dolgoznotok, mert külön-külön ez csak vergődés.
2015. jún. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Keress egy másik pasit!

De ha intellektuálisabbat akarsz mint a férjed, Te is tanulj meg helyesen írni! (pl.)

A kapcsolatotok nem szerelmen alapul, és ezt valószínűleg ne tudjátok megjavítani!Keress egy kanos szomszédot aki mindennap jól megdönget, amíg a férjed dolgozik, vagy gépezik!

2015. jún. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt nem a túl gyakori találkozás a probléma, hanem az, hogy lusta.

Lusta ahhoz, hogy foglalkozzon veled.

Lusta szexelni.

Lusta változtatni.

Gondolom, a gyerekkel való foglalkozáshoz is lusta.

Egy szerencséd van, hogy az ilyen még ahhoz is lusta, hogy megcsaljon. Legalábbis amíg nem kínálja valaki magát tálcán.


Szerintem a megoldás inkább az lenne, ha motiváltabb lenne úgy általában az életre. Rengeteg ideje van, amit értelmetlen időhúzással tölt el. Beszélgessetek, találjátok ki, milyen hasznos dologra fordíthatnátok az időtöket. A közös munka, közös cél pedig nagyon össze tudja hozni az embereket!

2015. jún. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyulj bele a gépbe, hogy ne tudja használni, tedd féltékennyé!
2015. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Én ehhez kevés vagyok. Ilyen fokú sötétségbe meg se kísérlek fényt lopni.
2015. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!