Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy lehet ezt megoldani? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt megoldani? Én veszek mindig mindent

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 hónapja együtt lakok és majdnem mindig én veszek kaját,ha én nem veszek akkor üres a hűtő.Ők szegényebbek és barátnőmnek sincs sok pénze viszont cigit 1100 ft ért majdnem minden nap vesz magának.De kaját meg szinte soha.Kezd elegem lenni kicsit hogy én veszek mindig mindent és ha meg megemlítem neki akkor meg hallgatom hogy de neki nincs annyi pénze de bezzeg cigire arra van.Ti mit csinálnátok?23/F
2015. jún. 7. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnám.
2015. jún. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Együttélés = közös kassza. Vagy ha ezt túlzásnak érzed, akkor vagy menjetek együtt vásárolni/osszátok be, ki mikor, vagy: számoljátok ki, kb mennyi kell kajára, egyebekbe, és ebbe adjatok bele mindketten (adhatsz egy kicsit többet, mivel szegényebbek), és marad mellette saját költőpénz.
2015. jún. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki, aztán éljen a napi 1100 forintos cigijén. Ha azt meg tudja venni, akkor annyira szegény nem lehet. Mármint anyagi értelemben.
2015. jún. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Ők szegényebbek és barátnőmnek sincs sok pénze viszont cigit 1100 ft ért majdnem minden nap vesz magának" Kik azok az ök? Mikor, kiröl beszélsz? Mit jelent az "együttlakás"? (Esetleg te költöztél a bnöd családjához? Ha igen, te fizetsz a lakatásért?)
2015. jún. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne tartsd el . Tipikus élősködő. Mondd meg neki kerek perec hogy ez így téged nagyon zavar ,ha nem érti meg akkor viszlát . Csajként mondom hogy a nők szégyene az ilyen ...
2019. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!