Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Manapság mennyire elvárt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire elvárt, hogy egy férfi tudjon főzni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 20:35
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
81%
Én nem várom el, max jó nagy piros pont neki, mivel én nem igazán tudok :D
2015. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem alap, hogy egy felnőtt ember valamennyire tudjon főzni, akár férfi akár nő. Nem kell mesterszakácsnak lenni, de azért a legtöbb hétköznapi ételt igen csak egyszerű elkészíteni.
2015. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
30%
Jobb, ha nem foz, akkor se, ha tud, mert akkor nem marad ido szexelni. N
2015. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
56%

Én 5-ből 4-szer úgy szexelek először a lányokkal, akikkel randizom-ismerkedek, hogy kb. a negyedik-ötödik randink az, hogy áthívom őket magamhoz főzni.

Ő hoz egy üveg bort, én csinálok valami könnyű vacsorát (fontos hogy könnyű legyen, mert a nehéz étel után nincs sok kedv a szexhez) aztán közösen megfőzzük, megesszük, iszunk és bemegyünk a szobámba. Nagyon magas a sikerességi arány.


Be is baszna ezért ha nem tudnék főzni.

2015. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
52%
A legtöbb nőnek manapság büdös a főzés, meg úgy általában a házimunka, mindent a férfitől várnak.
2015. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
70%
Én is értek az alap szerelési dolgokhoz, ő is tudjon főzni. Felnőttek, életképes, önállóan élő felnőttek vagyunk, úgy gondolom. Persze, nem kizáró ok, de szerintem az alapokhoz tartozik, ahogy a mosás, takarítás, lefolyó tisztítás, zárcsere, stb. is.
2015. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell, hogy mesterszakács legyen, de ne merüljön ki a tudománya a vajas kenyérnél. Azért alap dolgokat jó, ha egy férfi is tud (tészta, tojás, egyszerűbb krumpli köretek, rántott hús).
2015. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
73%
mustafa: egy ideje figyelem a hozzászólásaid. Ha nem rázod meg magad sürgősen, magányosan és egyedül fogsz meghalni. Felháborító a hozzáállásod a nőkhöz, kezeltesd a mentális problémáidat, a saját érdekedben mondom.
2015. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
60%
Mivel en is tudok, elvarom.
2015. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
93%
Nem elvárt dolog, de örülnék neki. Én nem sok mindent tudok, legalább megtaníthatna pár új dolgot.
2015. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!