Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez konkrét ajánlat? Én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez konkrét ajánlat? Én nem akarok kertet, ő igen, ő csinálja akkor.

Figyelt kérdés
Most egy ilyen pár lakásos közösségben élünk, amit egyébként nagyon szeretünk, van beléptetős garázs, közös nagy zöld rész, park, normális emberekkel, de el kell költöznünk munka miatt, ő akar kertet hogy legyen fészere, sütögetni a haverokkal meg az úgy jó alapon. Én világ életemben utáltam a kertet, ezért akarok a mostanihoz hasonlót, hogy van zöld rész de van megbízott hapsi aki csinálja, nem is tudom gondozni egyszerűen, mit mikor hogyan ,elég kézben tartani a lakást belül munka után. Ezért azzal a kikötéssel akarok belemenni hogy akkor ő gondozza, és kis lakás és mögötte picike kert tudjátok mire gondolok, ezek az újabbak.
2015. jún. 17. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol itt a gond ? Majd ő nyírja a füvet,rendben tartja és kész.Én az ő ötletét díjazom,lehet sütögetni vagy bármi mást,egy társasház zöld területe teljesen más tészta,ott sok mindent nem lehet csinálni.
2015. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak szeretném tudni hogy nem hülyeséggel állok elő :)


Itt is lehet, mert kevesen vagyunk (4lakás) ebből kettő idős pár, akik nem csinálnak semmit, a másik egy gyerektelen középkorú pár akiket alig látunk mert utaznak.

Így kb mi használjuk a sütögetőt meg a kiülőket.

Később a gyerekek miatt jó lesz valóban, de értitek hogy mi a gondom és ha ő szeretné, nem állok ellen, de nem tudok benne segíteni :D

2015. jún. 17. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Jajj,azért egy nő is tud ám füvet nyírni,nem nagy dolog ám :) nem kell ennyire megrémülni egy saját kerttől :D
2015. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem írtad le mi a kérdésed, pontosabban értelmetlen kérdést írtál.


Jó egy olyan megállapodás, hogy mivel ő akar kertet, te meg nagyon nem, akkor kizárólag ő gondozza? Ez a kérdés? Nincs vele semmi baj, amíg marad azért közös pontja az életeteknek.

2015. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ha pl ti lennétek ilyen helyzetben, elfogadnátok egy ilyet ajánlatot?


Tudom, hogy nem ördögösség, amíg otthon laktam kellett csinálnom néha, de nem szeretem :) virágokat meg valamiért nem tudok kint nevelni :D Bent szuperül elvannak, de pl a térdem miatt nem is tudnék nagyon kúsznimászni. :\

2015. jún. 17. 17:04
 6/7 Rezi Dencia ***** válasza:
Most ez komoly? Tényleg vannak ilyen "nők"? Én szerencsére még egyel sem találkoztam!
2015. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon jó, ha van kert. Nyilván nem mindegy, hogy mekkora. Egy többholdas zöldfelületet nyírni, kezelni nyilván időigényes, de egy élhető, normális, átlagos méretű kertet csak egyszer kell ésszerűen kialakítani, és akkor a fenntartása sem igényel nagy munkát. Füvet nyírni sem ördöngősség, locsolni végképp nem az (slag a kézbe, aztán locsolj). Ha locsolni sem akarsz, leteszed a slagokat a fűre, rákapcsolsz szórófejeket, aztán az teszi a dolgát. A haverokat áthívni, sütögetni, kerti székben ülni is szuper egy árnyas kertben. És nem kell osztozkodni más lakókkal, minden a tiéd, úgy alakítod ki, ahogy akarod, satöbbi. Ha a párodnak nem okozna gondot a gondozása, akkor meg nyert ügyed van.


Nekünk nagy kertünk van, férjemmel közösen gondozzuk, nincs benne semmi felesleges dolog, csak bokrok, fák, fű és jónapot. Ha férjem nem ér rá, én nyírom a füvet. Locsolás úgyszintén. Gyerek is van, amíg ő rohangál kinn a füvön, addig mi ülünk a kerti székben és pihenünk.

2015. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!