Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Meddig működhet egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TSkull kérdése:

Meddig működhet egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Lényegében távkapcsolatban vagyok a barátnőmmel, 150km-re lakik tőlem, és hétvégente találkozunk. Volt má komoly barátnőm, az utolsó kapcsolatom 6 évig tartott, de még soha nem éreztem ezt, mint iránta. Viszont nagyon kezdek bele fáradni, hogy csak hétvégente tudunk találkozni. 3 hónapja megy így a dolog. Mondtam neki, hogy jöjjön hozzám lakni, de egy saját vendéglátó egységük van, és ott folyamatosan dolgoznia kell, nem tud eljönni onnan. Azt mondta, hogy ez idővel változni fog, csak még várjunk pár hónapot, amíg lejár ez a nyári szezon, de az igazat megvallva valamiért nem hiszem, hogy akár akkor is fel tud hagyni az otthoni melóval. Az egészre még rátesz egy lapáttal, hogy egy olyan haverommal lakok együtt, akinek a barátnője minden nap vele van, és emiatt még az irigység is öl.Úgy érzem a hét minden napja kivesz belőlem egy kicsit, és amikor találkozunk hétvégén csak az ad erőt egy újabb hét folytatására.

Nagyon szeretem, és furcsa mód bízok is benne, noha az előző barátnőm éveken keresztül csalt, de elég nagy szenvedéssel jár ez az egész huza-vona.

Valami ötlet esetleg tapasztalat?



2015. jún. 26. 06:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Esetleg te nem tudnál oda költözni?

Ha ennyire oda vagy érte,talán ki kellene bírnod nyár végéig,akkor már sokkal okosabb leszel.

2015. jún. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is oda tudnék költözni, csak az a baj, hogy egy olyan városban él, ahol nagyon gyengék a fizetések. Fele annyit keresnék, mint most, pedig most sem mondhatnám, hogy nagyon el vagyok látva. Én nem fogok tudni semmit biztosítani olyan fizetéssel. És amúgy is, én oda költözhetek, de ha úgyis folyamatosan otthon dolgozik 12-14 órákat, őgysem tudun együtt lenni, és még megterhelőbb lesz az egész, hogy közel van, és mégsem lehetünk együtt.
2015. jún. 26. 06:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Szoval csak három honapja ismeritek egymást?
2015. jún. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, 9 éve.
2015. jún. 26. 07:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem teljesen ertem mit akarsz.


-oda nem akarsz koltozni (szarabbul keresnel)

-tul sokkal nem tudnal beszallni a kozos eletetekbe

-lanynak jo munkaja van es tombol a szezon


Megis te varnad el, hogy a lany hagyjon ott csapot/papot csak azert mert a lakotarsad naponta talalkozik a sajat csajaval es ez frusztal teged?


Hat en meg mindig nem ertelek!

2015. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na jó. Tényleg nem voltam elég világos. Ha én költözök oda, kb. annyit fogok tudni keresni, hogy hó végéig kihúzzuk, de annál többet nem, hiába vagyok mérnök. Nekik saját vendéglátó egységük van, és most jön a szezon, de attól ő még nem keres jól, mert gyebár családi a kassza, tehát neki önálló fizetése nincs. Nagyon unja már, hogy ő dolgozik a legtöbbet, mindig ott kell legyen a ház körül, hogy így mondjam, és semmi másra nincs ideje, tehát magánélete nuku, mert otthon van. És nem azért akarom, hogy hozzám költözzön, mert a lakótársamnak is itt a barátnője, hanem mert egyszerűen akarom annélkül is. Azt akarom, hogy költözzünk össze, ahogy azt egy normális kapcsolatban illik, ha a felek tényleg komolyan együtt akarnak lenni. Csak neki nem nagyon fogják megengedni, hogy otthonról eljöjjön, ugyanis az édesapja azt mondta, hogy nem azért feccölte bele a valag pénzt, hogy a lánya máshol dolgozzon, hiába nem érzi jól magát otthon.

Én itt ahol most vagyok relatíve jól keresek, noha nem lehet soknak nevezni, ilyen felállásban ha ő is kap egy állást, egy közös életet könnyebben fel lehetne építeni, mint úgy, hogy én bagóért dolgozok, neki meg önálló fizetése nincs, és ideje se semmi másra a munkán kívül.

Na kb. ennyi.

2015. jún. 26. 09:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is távkapcsolatban vagyunk, ő jön hozzám, köztünk 250 km van. Ne add fel ezt a kapcsolat, ha érzed, hogy Ő az igazi. Lehet, hogy tényleg változni fog ez a távolság miatti probléma. :) És örülj neki, hogy legalább hetente tudtok talizni. :/ Ez a távkapcsolat, de ha szeretitek egymást, kibírjátok. :)
2015. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, valamiért meg vagyok győződve róla, hogy ő az igazi.De ha mégsem változik ez a távolság miatti probléma, akkor mit lehet várni egy ilyen kapcsolattól?
2015. jún. 26. 12:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Helo,a hármas vagyok.

Az én véleményem,hogyha a lánynak ténleg nem jo otthon és zavarja a helyzet,akkor nem értem mi a gond. Kit érdekel h mit akar az apja,már nem rosszbol,de milyen apa az aki nem akar jot a gyerekének. Ha o veled boldog és veled akr ténleg lenni,értelmetlen lenne ott maradnia. Lenne saját fizetése,kozos élete veled,ennyi ido után. En nem mondom azt h a nonek kell futnia a pasi után,de most kivételesen jobb lenne ha o mnenne hozzád.

2015. jún. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Csak neki nem nagyon fogják megengedni, hogy otthonról eljöjjön" - hát ez a kérdés.


Apám az esküvőre se jött el, és vagy másfél évig nem is találkoztam vele, - mert nem bírta elviselni a választásomat.


Az ő apja se nagyon más, a barátnődből kinézed-e, hogy téged választ, nem a "befeccölt milliókat" ?

2015. jún. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!