Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit csinálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a barátnőtöknek ez lenne a programja a barátnőivel?

Figyelt kérdés
Akármikor találkozik valamelyik barátnőjével(nem gyakran de ha találkoznak ez a program) akkor így hívja el a barátnőm a barátnőit hogy üljenek ki egy cigire vagy üljenek ki borozni vagy valami,szóval semmi rendes programot nem csinálnak hanem kint ülnek és cigiznek vagy isznak és ez engem nagyon zavar.Ti mit szólnátok? 23/f
2015. jún. 29. 12:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Mi a gond ezzel? Beszélgetni akarnak csak gondolom, ahhoz meg ez bőven elég program.
2015. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Mumusan ***** válasza:
77%
Ennyi idősen én is ezt csináltam. A párommal meg mentek a tartalmas programok, kirándulás, motorozás.
2015. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Mi közöd Tőle ***** válasza:
75%
Varrószakkörön vegyenek részt, vagy mit csinálhatnának, ami kedvedre való? Levezetik a feszültséget, lazítanak. Én a haverjaimmal is szoktam ilyet csinálni. Beülünk valahova, iszunk valami üdítőt (sört, fröccsöt), vagy eszünk valamit.
2015. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Beviz Elek ***** válasza:
71%
Teljesen normális program. Nem tom mi a bajod
2015. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

hol kint ülnek?

erkélyen, parkban, kocsmateraszon?

2015. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom beszélgetnek, közben isznak, cigiznek. Az zavar, hogy isznak vagy az, hogy nem mennek mondjuk múzeumba? Ha az első, gondolom veled is szokta csinálni, akkor szólj neki, hogy zavar. Egy beszélgetés is lehet tartalmas program...
2015. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 TallandThin Boy ***** válasza:
16%
A legtöbb fiatal ezt csinálja manapság.. és mi lesz még később.
2015. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Ezzel mégis mi a baj?!

Én is ki szoktam ülni a haverokkal piálni, főleg nyáron. Te beteg vagy. Teljesen rendben van, kedves egészségére!

2015. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
47/f mondjuk én nem iszom alkoholt és nem cigarettázom. Nem értem minek azt. Ha ezt sokszor megteszi akkor alkoholista. Én sem cigarettázó sem alkoholt ivó nővel nem akartam lenni soha. Ezt is hozta a nőknek a nagy emancipáció!
2015. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt szólnám, hogy érezze jól magát.
2015. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!