Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az miért elítélendő, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért elítélendő, ha egy nő a pénz miatt van egy pasival?

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az, ma is van pár ezresem a célra... 36F
2015. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert nem érzelem az alaja a kacsolatának egyszóval megvehetõ.
2015. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én sem tartom el ítélendőnek amíg nem kérkedik a meg nem dolgozott javaiért mint celebjeink és politikus feleségeink akik már úgy szint celebek . Mert hát a kurtizán szakma mindig is létezett és ahogy vettem észre a nők egy jelentős százaléka erre gyúr ezerrel. Ahogy mondani szokja.: Kész pi-csa, meleg málé.
2015. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég szomorú, ha valaki ezt zsigerből nem érzi, nem is vagyok meglepve, manapság ma már erény felszínesnek és anyagiasnak lenni, és aki nem ilyen, azt le kell ugatni és irtani kell, de akkor felvázolom.


- Az érdekkapcsolat nem őszinte. Addig tart,amíg a pénz. Magyarán szólva az egész kapcsolat egy nagy kamu, és semmi jövője nincs, és alapozni se lehet rá.


- Megvan a tudományos szakkifejezés azokra a nőkre, akik csak pénzért csinálják azt, amit. Csak az árban különböznek. Nem írnám le, de nem valami pozitív jelző szerintem.


- Az a nő semmiért nem dolgozott meg, csak beleül a kényelembe és melengeti a kis cicafenekét, a pasi meg csináljon mindent, hogy NEKI meglegyen a luxusszínvonalú élet. Magyarán szólva, az anyagias nő nemcsak hazug, hanem önző is.


- Az anyagias nő, szépítsük akárhogy, KÁRT okoz. Nem véletlen hogy a szúnyogok közt is a nőstény a vérszívó. És az sem, hogy agyoncsapják. Ha nekik nem nézzük el, akkor miért néznénk el egy olyan életformának, aminek szárnya ugyan nincs, két lábbal kevesebb van, és elvileg fényévekkel intelligensebb a szúnyognál?


- A pénzes pasasnak bármikor jogában áll új háziprostit keríteni, a régit meg páros lábbal fogja kirúgni, és ott vége az aranyéletnek.

(És hozzáteszem zárójelben: meg is érdemli!!!)

2015. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
undorító láncon tartott állat az ilyen nem elítélendő de kevesebbet ér mint más emberek.pedig azok se feltétlen sokat.:)
2015. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez nem kapcsolat, hanem üzlet. Elmegy az első pasival, amelyik többet fizet.
2015. aug. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

No, megnézném én azt a nőt, aki a pénzem miatt van velem. Nem, engem nem a pénzemért szeretnek a nők. Mindamellett, ha nem rólam van szó, nem ítélem el azt a nőt, aki a pénz miatt van egy pasival. Évmilliós, atavisztikus ösztön ez, ami ellen nem sokat lehet tenni. Ja, hogy akkor még nem volt pénz? Nem, valóban nem volt, de a pénz ma is a hatalom fokmérője.

Tehát az őskorban a nő volt felelős az utódok biztonságáért. Ezért szívesen szűrte össze a levet valamelyik vezérhímmel, hisz azok utódait semelyik hordatag nem merészelte bántani. Az idők folyamán a vezérhímeket már nem (csak) a duzzadó izmok jellemzik, hanem a duzzadó pénztárca. Annál a hatalom,akinél a pénz. Annak a férfinak van biztonságban a gyereke, akinek van pénze.

Sok nő van, akit vonz a hatalom, a pénz, és csak ezekbe tud szerelmes lenni. De mint ezt a fentiekből láthatjuk, ezért nem ítélhetők el.

2015. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Ugyanazért amiért elítélendő, ha egy pasinak csak a szex kell a nőből! Se házasság, se gyerek, se teher!


Ez a csupasz ösztön szintje, a homo sapiens ennél jobb világot igyekszik teremteni szabályokkal, erkölcsi renddel.


Az önzés csak rövidtávon jó! Hosszú távon mindkét félnek jobb - sőt a környezetüknek és a társadalomnak is -, ha ennél többre törekednek: lemondanak a szükségmegoldásokról, és csak olyan kapcsolatba mennek bele, ami több lábon áll: szerelem, szeretet, összeegyeztethető értékrend, közös élettér. Persze némi kompromisszum mindig van, de annak elfogadható mértékűnek kell lenni!


Gyakorlatiasabban:

-Szeretet, szerelem nélkül csak egy ideig lehet élni. Amikor erre rájössz vagy ráérzel, csúnyán szétmegy a felületes kapcsolat. Erre pasiként és nőként sem vágynék!

Jó az, ha dobnak, mert már nem vagy fiatal, nem vagy elég csinos illetve nincs elég pénzed?


Törekedni kell az élethosszig tartható házasságra, jóban-rosszban együtt. Ez ad biztonságot, ez teremt családot, ez ad örömet!


A környezetemben sokaknak sikerült, a szüleimnek is, mi még csak 16 évnél járunk, de minden remény megvan hogy működni fog.

2015. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!