Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a pasinak van saját lakása,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasinak van saját lakása, a nőnek semmi nincs, és a szülei nem tudnak beleadni semmit soha, hogy lehet ezt elsimítani?

Figyelt kérdés
Vagy ez természetes a pasinak, ha szereti a csajt, akkor nem lesz rossz érzése ha vele lakik? Nekem sose fognak tudni a szüleim házat venni, akikkel eddig együtt voltam, mindenkinek vesznek majd házat, és hogy lehet ezt elsimítani, hogy a nő ne érezze azt, hogy tartozik folyton? Nem értem. :D

#lakás #pasinak ház #pasinak lakás
2015. szept. 28. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Éreztesd vele, hogy szereted, és fel sem fog tűnni neki az anyagi oldal. :)


22/F (Akinek saját lakása van.)

2015. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Noss babám, mi férfiak vagyunk nem nők, mi egyszerűbbek vagyunk, ilyeneken nem problémázunk.-
2015. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonló a helyzet, csak nem a saját házban élünk, mert az kint van a város szélén, messze mindentől, inkább albérletben lakunk a belvárosban, fiatal, még családalapítás előtt álló éveinket inkább itt tengetjük.


A barátom fizeti a költségek nagyobb részét- albérleti díj, rezsi, autó, satöbbi, viszont ez azért nem okoz különösebben problémát, mert amim van, azt én 100%-ig beleadom a közösbe. Nagyon ritka, hogy valamit saját magamnak veszek (ruhanemű), és azt sem nagy költségen. A háztartási cuccokat, kaját, mosóport, sampont, tudjistenmindenkiskutyapénisznyi dolgot én veszek. Plusz a házimunkát, főzést, azt mind én viszem, oké, egy 60 nm-es lakásban ez nem nagy cucc, de na :D Neki nincs sok tennivalója itthon, legfeljebb nagy ritkán, ha tényleg sok minden összegyűlt, vagy mondjuk az anyukáját hívjuk el látogatóba, aki előtt azért nem szeretnénk beégni (barátoknál ez nem okoz gondot), akkor esetleg besegít.


Mi így oldjuk meg, hogy ne érezzem azt, hogy állandóan tartozom. Meg szerencsére nem igazán szoktunk anyagi dolgokon lovagolni, és szerencsére nem is éreztet semmi olyasmit, hogy tartoznék neki, kevesebb lennék, vagy bármi negatív dolog, csak mert a keresetem konkrétan kevesebb, mint ötöde az övének.

2015. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 omba ***** válasza:
100%

Mit kell elsimítani?

Ha pasinak ez probléma, az már régen rossz.

2015. szept. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi fordítva voltunk, nőként nekem volt lakás, párom odaköltözött. nem volt gond.házasok vagyunk azóta. később úgy alakult hogy elköltöztünk (messzire) közösen vettünk egy házat.
2015. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva van, a szüleimnek van lakása, abban lakom, ill. lakunk. Szeretnénk osszehazasodni, es egy új helyen elkezdeni a közös életet. En csak az erősen kontrolláló szüleim miatt nem szeretnék hazaskent az o lakásukban lakni. A párom viszont jelenleg max. hitelt tudna felvenni, szülei sajnos nem tudnak segíteni.


Ha saját érőmből vettem volna a lakást, szívesebben odakoltoztetem a párom. Igy, hogy a szuleimé, kellemetlenebb.


A kerdesre válaszolva tehát alapból nem zavarja ez a vőlegényemet, a házimunkát sokszor o csinálja, bevasarol stb.

2016. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!