Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élnétek egy olyan emberrel, akivel nem tudtok házasságot, családalapítást elképzelni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 30. 02:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én szeretnék családot, szóval nem. Feleslegesen sem a magam, sem az ő idejét nem vesztegetném, inkább keresek olyat, akivel lehet közös jövőnk.
2015. okt. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Házasság nem fontos nekem nőként sem. Soha, kislányként sem, tiniként sem értettem a nőknek miért fontos, meg miért álmodoznak a fehér ruháról. Attól még normális párom van, sőt, nekem egy páromra nem kellett panaszkdoni, hogy pénzen vagy házimunkán vita lett volna. Alap volt, hogy együt csináljuk stb. Szeritnem a pasik jobban értékelik azt a nőt aki nem kisírja az esküvőt. Nagyon sok férfi csak azért házasodik, hogy a nő ne rinyáljon érte. Gyermekem nem lehet már, egy volt Ő nem él. Szóval igen.
2015. okt. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem tudnék úgy élni egy emberrel, mert akit annyira tartanék hogy vele szeretném leélni az életem, azzal családot szeretnék alapítani.
2015. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Abszolút igen :D A házasság, csak egy "intézmény", semmi köze ahhoz hogy boldog vagyok-e az illetővel vagy sem. Család... nos, nem szeretem a gyerekeket, nincs hozzájuk érzékem, sem türelmem. Nem is szeretnék soha, így mi csak amolyan két tagú család lennénk.

Szerintem, ha szereted azt a férfit/nőt, vagy ha jól is érzed magad vele ne szalaszd el a lehetőséget, mert még bárhogyan alakulhat és bármi kisülhet egy kapcsolatból :)

2015. okt. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Mandy1408 ***** válasza:
Én csak olyannal, mivel nem akarok családot.
2015. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!