Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » El tud szakadni a szüleitől? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tud szakadni a szüleitől? L

Figyelt kérdés
minden nap hívja őket, ő a kisfiú pedig már 21 éves. Félek,hogy a szüleinek kell megfelelnem inkább mint neki, és ha ők nem szeretnének akkor valószínűleg szakítana.
2015. nov. 28. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
külön éltek kettecskéN?
2015. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen:)
2015. nov. 28. 21:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet 40 évesben...minden nap telefon és megy hozzájuk,a barátodat mihamarabb világosítsd fel hogy mi a helyzet mert sosem lesz önálló
2015. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
már múltkor mondtam, hogy miért hívja és annyit mondott, keveset találkozik velük ezért hívja őket. Én is keveset mégse hívom.
2015. nov. 28. 21:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak a telefonnal egy 10-20 perces telót el lehet viselni.
2015. nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam mondani, mint az 5-ös. Napi pár perc telefonálás szerintem nem olyan vészes.
2015. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de ez így lesz örökké?
2015. nov. 28. 21:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mióta éltek együtt. Ha még csak a kezdeti időszakban vagytok, akkor még valószínű így lesz egy darabig, de aztán úgyis ritkulni fognak ezek a telefonbeszélgetések. Várj türelemmel
2015. nov. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Barátom is szinte minden nap beszél a szüleivel (anyukájával főként), engem egyáltalán nem zavar, max egy kicsit irigykedem, amiért ilyen jó a kapcsolatuk. A mi kapcsolatunkat viszont ez nem befolyásolja - nem azért szeret, mert a szülei is, hanem a szülőknek vagyok azért szimpatikus

amiért neki is (remélem érthető volt:D)

2015. nov. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 omba ***** válasza:

Megértem az aggályodat, nem az az 5-10-20 perc az érdekes, hanem, hogy függő.

Az én exem is valahogy így... de aztán az derült ki, hogy mi ketten hiába beszélünk meg bármit, az csak akkor érvényes, ha anyuka is jóváhagyta utólag.

2015. nov. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!