Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ritka szex tönkre tehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritka szex tönkre tehet egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
együtt élünk a barátnőmmel több mint fél éve, de nekem a minden napos szex nem fekszik. sokszor hulla vagyok (de olyan szinten hogy évren lenni nincs erőm), nem kívánom olyan sűrűséggel, stb. nem olyan vészes a helyzet, heti 2-3 alkalommal szexelünk. 18/f

2015. dec. 2. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha ez az alapja, vagy ő többet igényelné, akkor igen. Nem,hogy tönkre teheti, hanem idő kérdése és tönkre is teszi!
2015. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem heti 2-3 alkalom bőven elég
2015. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha o tobbszor kivanja, az nagyon kellemtlen tud lenni. Persze nem mindegy, hogy amikor csinaljatok hogyan, mert ha az neki is jo es nem is kivanja gyakrabban akkor nincs baj:) de ha egy lany tobbszor kivanja mint a baratja, az eleve rossz, raadasul a lany onertekeleset is megszabja :/ Beszelj errol vele, fontos hogy tudja, hogy egyszeruen csak faradt vagy, nem pexig ot nem akarod. En legalabbis biztos szeretnem tudni :D
2015. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem ritka.. inkább minőség, mint mennyiség :) 20L
2015. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nálam fontos a minőség.. és már tudattam is vele hogy igazából nekem a szexuális igényeim nem olyanok mint az övé. meg edzek is heti 5x szóval csak megérti a dolgot.. meg szerintem a heti 2-3 nem kevés..
2015. dec. 2. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!