Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, mi alapján döntitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi alapján döntitek el, hogy egy lánytól már kezdetektől lazább kapcsolatot (azaz csak szexet) vagy komolyabbat szeretnétek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 15. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
informálódok a múltjáról
2015. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az utóbbi verzió játszana.
2015. nov. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
külső és belső. több opció lehetséges, de nálam ez alapvetően úgy működik, hogy ha találkoznék egy számomra megfelelő nővel akkor nem hezitálnék a komoly kapcsolaton, de amíg nem jön szembe velem addig is el kell tudni ütni az időt :)
2015. nov. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Én ugyan még szűz vagyok ,de sok csajnál érzem úgy ,hogy csak kinyalnám,leszoptatnám,megdugnám és a melleire élveznék. Ennyi ,puszit,csókot és ölelést viszont nem kérnék tőle.


F

2015. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!