Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » El kéne mennem néha itthonról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne mennem néha itthonról?

Figyelt kérdés

Állandóan itthon vagyok, a párommal egyszobásban lakunk ketten. Úgy érzem mintha néha zavarnám, mármint ilyesmikben, hogy például nézne valamit a gépén, de én azt látom mindig, így nem meri, csak mondjuk amíg én a fürdőben vagyok. Kijövök és azt látom hogy nyomja le a nézett oldalt rögtön a szokásosakra. Vagy irkál/rajzol valamit, de ha közel megyek akkor rákönyököl hogy ne lássam.

Zavaró lehet hogy én mindig itt vagyok, nincs egy kis szabadideje sem szinte amit egyedül tölthet?

Mit kéne tennem?


2016. jan. 12. 03:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Hosszu tavon ramehet a kapcsolatotok, ha sosem hagyod, hogy egy kis idot egyedul toltson. Ha nem tud magaval nyugodtan foglalkozni, attol frusztralt lesz, es rajtad vezeti majd le a feszultseget elobb-utobb.


Jo otletnek tartom, hogy idonkent (heti 1-2x par orara) hagyd magara. annal boldogabb lesz, amikor ujra lat teged. :))

2016. jan. 12. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp jó lenne, ha lenne mindkettőtöknek egy kis magánélete, privát szférája, és nem lógnátok folyton egymás nyakán. Teljesen jól látod a dolgokat és külön dicséretes, hogy nem úgy fogod fel, hogy titkolózik meg ilyenek :)
2016. jan. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Imádom a párom, de megőrülnék ha nem lenne egy kis magányom, és ezzel ő is így lehet. Szervezz magadnak el mászkál ős programokat, mozi, új hobbi, stb!
2016. jan. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
teljes mértékben. mindkettőtöknek jót tenne!
2016. jan. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam... habár nem nagyon tudom hova mehetnék, félek emberek közt egyedül. Ezért is vagyok állandóan itthon. Még a boltba is együtt megyünk mindig. De valamit megpróbálok kitalálni.
2016. jan. 12. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!