Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Olvastam egy cikket szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam egy cikket szerintetetek igaz lehet?

Figyelt kérdés

Az volt benne, hogy a tartós párkapcsolatnak egyetlen egy titka van mégpedig az önkielégítés.

Mióta gyakran csinálom azóta kevesebb a feszütlség közöttünk, kevesebbet vitatkozunk. Szinte semmit. Szóval kezdek ebben hinni.

Nektek mi a véleményetek?



2016. márc. 21. 16:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

" a veszekedés, vitatkozás az minden napos."

Na ez a gond. Egy ilyen kapcsolatban masztizhatsz bármennyit, nem lesz jobb tőle a kapcsolat. Inkább meg kéne tanulni éretten konfliktusokat kezelni.

Én nem tartom gondnak egy párkapcsolatban a masztit, mert a páromnak nagyon magas a libidója (napi 5 menetet is simán elbírna), ezért néha (tudok róla) még a munkahelyén is kielégíti magát. Emellett néha munka, vagy egyebek miatt távol vagyunk egymástól, és inkább az önkielégítés, mint a megcsalás.

Viszont mi nem veszekszünk. Nem napi szinten, hanem havi szinten is alig. Meg tudjuk beszélni higgadtan, éretten a problémáinkat. Természetes, hogy nem értünk mindenben egyet, de ezt lehet felnőtt módon is kezelni, veszekedés nélkül. És a megbeszélés után még kellemesebb a szex. :)

2016. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

szerintem meg nem csak ordítozással, szitkozódással lehet vitázni. hanem normális emberi beszélgetésben is, és ez nem az, hogy megbeszéljük és érvelünk egymás igaza ellen, hanem vér komoly, kő kemény veszekedés.

igen együtt élünk már több éve, és most tünt fel a dolog igazából csak. mert a fürdőből és a wcből elég értelemszerű hangok szűrődnek ki. ezért tudom, hogy ő is csinálja. sőtt van hogy annyira össze veszünk, külön szobában alszunk... akkor is hallok mindent.

amúgy meg mindent megbeszélünk ha valami olyan dologról van szó, hogy létkérdés, létfontosságú... csak a normális emberi kapcsolatokról való dolgokat nem tudjuk megbeszélni és vitába torkoll...

2016. márc. 21. 18:55
 13/14 anonim ***** válasza:

Együtt éltek, heti egy szex-szel... akkor kicsit megértem, de a cikk, nettó marhaság.

Először is SEMMI nem olyan, hogy egyeletlen "titka" volna..

A párkapcsolat meg főleg nem ilyen.

Sokkal fontosabb eleme, hogy NINCS benne rendszeres veszekedés, dac meg főleg nincsen.

Két összeillő ember között ezek nem jelennek meg.

2016. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jó kapcsolat titkai a kommunikáció...
2016. márc. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!