Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan, aki (nek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki (nek a párja) nagyon jó nő/nagyon jó pasi? Több lenn.

Figyelt kérdés

Mikor mások vannak mellette(tek) és felfigyelnek rád vagy rá, mi szokott történni, illetve hogy reagál ő és hogy reagáltok ti?

Valami élmény, vagy tapasztalat amit megosztanátok?

20/N


2016. júl. 18. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy évig volt egy olyan "nagyon jó" nőm, akikről beszélsz. Sokan "felfigyeltek rá", megnézték, ő ezt már megszokta, nem is reagált rá. Engem nem zavart, tudtam, hogy szeretjük egymást annyira, hogy ne lehessen csak úgy beleavatkozni a kapcsolatunkba.

Ha esetleg egy fiú túl sokáig merészkedett, akkor ő megengedte a bókokat, engem pedig továbbra sem zavart, aztán kettesben megbeszéltük, hogy mégis milyen idióta módon udvarolnak neki páran. :)


Ennek a kapcsolatnak azóta vége, de nem harmadik fél miatt, úgyhogy mondom, ezzel sosem volt gond.


24f

2016. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen van.Hogy reagálok?Sehogy.A páromat szeretem a többi ember meg levan kakálva.
2016. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most 24 éves koromra viszont én változtam meg és keltek feltűnést a lányok körében. Na, nem vagyok olyan jó f4szi, de erős kisugárzásom van, így aztán gyakran kapok el pillantásokat, mosolyokat.. ezt csak azért írom, mert épp pár nappal ezelőtt voltunk lent barátnőmmel egy tágabb társasági iszogatáson, és két lány felváltva elég intenzíven próbálta adni alám a lovat. Barátnőmet minimális részben zavarta, engem nem, csak megkuncogtam magamban a naívságukat. De később jót nevetett a helyzeten a barátnőm is, úgyhogy most sem volt gond.
2016. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A párom szokott incselkedni a csajokkal,akik kezdeményeznek nála,de Ennyi. Visszakacsint,vagy elmosolyodik,jelzi a nőnek hogy jól néz ki,ilyenek. Nem tulajdonítunk nagy jelentőséget ennek,szeretjük egymást. Engem egyáltalán nem zavar,tudom hogy túlon túl jó pasi,odáig vannak érte a nők,és a pasik is.
2016. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4#, amit írtál nem normális dolog. Főleg, ha te is ott vagy.
2016. júl. 18. 18:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem vagyunk féltékenyek. A bókokat megköszönöm, a pasim nem szokott kapni, bár nagyon jól néz ki, de ha kapna, az sem zavarna.
2016. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha megdicsérnek, megköszönöm, ahogy ő is, és ennyi. Nem féltékenykedünk, felesleges.
2016. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem tartanak jó nőnek, amit én nem értek, és nehezen is viselem, mert a párommal ha elmegyünk beülni valahova akkor jönnek hozzám idegenek udvarolni meg minden. A páromat levegőnek nézik, vagy leszólják, hogy kevés hozzám... na emiatt nem járunk már sehova inkább.
2016. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!